ostatní

01.04.2007 - Mirek PITRA

Nazdar Pekelníci, Bikeři a všichni ostatní, kteří jste propadli tomu divnýmu monstru na dvou kolech, kterému se říká kolo.

 


Na stánkách BIKEBASE jsem se dočetl, že se pojede poslední přátelská vyjížďka před prvním „BRATROVRAŽEDNÝM“ závodem v Benešově na Táboráku, tak jsem se rozhodl, že se alespoň kousek svezu s těma oproti mě „NORMÁLNÍMA“ cyklistama.

 


[4] Čekal jsem na ně v zatáčce u nás u bytovek v Janský. Po pozdravu a po krátkém pokecu jsme vyrazili směr Jetřišky. Jako „nejvíc nadupanej“ jsem jel celou dobu jako první. ( Chudáci se za mnou museli plížit jak SMRADI ). Dokonce se mě Roman Horký ptal, jestli mám nějakej „Pulsmetr“, abych věděl jakej mám tep, že bych podle toho měl makat. Já mu na to odpověděl, že mám „pulsmetr“ v hlavě. Makám jak to jde a jak se mi začne rozostřovat obraz a začínaj se o mě pokoušet mdloby, tak musím zvolnit. On se tomu smál. Nevím teda proč.

 

Předjeli mě jenom jednou. A to do kopce u Ferdinanda, kde na mě museli chudáci čekat, než se vysápu nahoru.
Já vím že mě museli proklínat, takhle se za mnou ploužit.
Ve Všemilech jsem se s nimi rozloučil. Zatím, co kluci jeli dál na Jetřichovice , já se otočil,( měl jsem toho už docela dost a taky jsem je už nechtěl dál zdržovat ) a vyrazil jsem pomalým tempem zpět domů na Srbskou a Janskou.

 


Dorazil jsem domů, najedl jsem se a říkal si „POHODA“. Svezl jsem se s kamarádama, teď ještě zajedeme do Český Lípy pro nějaký cajky na zahrádku do OBI, a zase jeden krásně prožitej den.
Jenomže najednou telefon. Volal mi další kamarád Josef Barták. „ Nazdar Míro, je hezky, nepojedeme se projet na kole?“
Tak mu říkám. „ Já jsem zrovna teď z kola dorazil a musím zajet do Č. Lípy, ale jestli počkáš až přijedu, tak pojedu klidně ještě jednou.“ ( Myslel jsem si něco o dvoufázovim tréninku ). Takže jsme se domluvili a asi kolem půl čtvrté jsme vyrazili

 


Tempo se opět opakovalo. Po rovině a z kopce to šlo, ale jak přišel kopeček, tak se rychlost snížila na tři až pět kilometrů v hodině. No prostě se za mnou zase musel táhnout jak SMRAD.

 


Den se ale nadmíru vydařil a já jsem strašně šastnej, že na mě kamarádi nezapomněli a že zkousnou i to, že nejedou svým tempem, ale jedou podle mě. To znamená POMALU.
Já bych jim všem chtěl strašně moc poděkovat, protože to pro mě strašně moc znamená.
Ono je to úplně něco jinýho když jede člověk sám, nebo když s Váma jede banda kamarádů kteří by mohly, jak se říká, normálně šlápnout do pedálů a zmizet za první zatáčkou.

 


Takže KLUCI ještě jednou moc děkuju. Mirek.


foto/thumb/0000024136.jpg
foto/thumb/0000024137.jpg
foto/thumb/0000024138.jpg
foto/thumb/0000024139.jpg
 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2   images/ga_count.png 11

Poděkování KAMARÁDůM.

TitulekAutorDatum
kámošovi MirasoviVojtěch Marek02.04.2007 12:57:01
superDaniel Janko02.04.2007 06:46:21
images/line1.gifRe: superAleš Gregor02.04.2007 10:18:39
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: superMirek PITRA02.04.2007 12:58:39
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 1
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif