o závodech

24.06.2008 - Petr Sládek

Zde máte fotografie ze závodu k nahlédnutí,další foto naleznete na webu [url=www.senzaparty.net/start.php?menu=fotoreporty&fotoreport=1576-strekov-cup-2008-mtb-xc-nova-ves]"SENZAPÁRTY"[/url] a také na stránkách [url=fischerbike.rajce.idnes.cz/Strekov_Cup_2008/]"FISCHERBIKE"[/url].Děkujeme všem fotografům.


foto/thumb/0000061770.jpg
foto/thumb/0000061771.jpg
38. Marie Kleckerová
foto/thumb/0000061772.jpg
38. Marie Kleckerová
41. Karolínka Mouchová
43. Adéla Neumanová
44. Agáta Seidelová
foto/thumb/0000061773.jpg
37. Jan Madunický
41. Karolínka Mouchová
42. Davídek Michálek
44. Agáta Seidelová
foto/thumb/0000061774.jpg
38. Marie Kleckerová
44. Agáta Seidelová
foto/thumb/0000061775.jpg
foto/thumb/0000061776.jpg
foto/thumb/0000061777.jpg
foto/thumb/0000061778.jpg
foto/thumb/0000061779.jpg
foto/thumb/0000061780.jpg
foto/thumb/0000061781.jpg
36. Ondřej Kašpar
37. Jan Madunický
38. Marie Kleckerová
45. Dominik Ausbuher
foto/thumb/0000061782.jpg
37. Jan Madunický
38. Marie Kleckerová
foto/thumb/0000061783.jpg
42. Davídek Michálek
foto/thumb/0000061784.jpg
43. Adéla Neumanová
45. Dominik Ausbuher
foto/thumb/0000061785.jpg
37. Jan Madunický
foto/thumb/0000061786.jpg
38. Marie Kleckerová
foto/thumb/0000061787.jpg
45. Dominik Ausbuher
foto/thumb/0000061788.jpg
37. Jan Madunický
38. Marie Kleckerová
foto/thumb/0000061789.jpg
38. Marie Kleckerová
foto/thumb/0000061790.jpg
46. Matyáš Tauber
foto/thumb/0000061791.jpg
38. Marie Kleckerová
43. Adéla Neumanová
foto/thumb/0000061792.jpg
41. Karolínka Mouchová
44. Agáta Seidelová
foto/thumb/0000061793.jpg
44. Agáta Seidelová
foto/thumb/0000061794.jpg
41. Karolínka Mouchová
foto/thumb/0000061795.jpg
42. Davídek Michálek
foto/thumb/0000061796.jpg
39. Lukáš Stehlík
119. Dominik Nechyba
501. Robin Ivančo
502. Mikuláš Ivančo
foto/thumb/0000061797.jpg
39. Lukáš Stehlík
119. Dominik Nechyba
501. Robin Ivančo
502. Mikuláš Ivančo
foto/thumb/0000061798.jpg
501. Robin Ivančo
502. Mikuláš Ivančo
foto/thumb/0000061799.jpg
39. Lukáš Stehlík
119. Dominik Nechyba
foto/thumb/0000061800.jpg
39. Lukáš Stehlík
119. Dominik Nechyba
501. Robin Ivančo
502. Mikuláš Ivančo
foto/thumb/0000061801.jpg
39. Lukáš Stehlík
119. Dominik Nechyba
501. Robin Ivančo
502. Mikuláš Ivančo
foto/thumb/0000061802.jpg
501. Robin Ivančo
foto/thumb/0000061803.jpg
39. Lukáš Stehlík
foto/thumb/0000061804.jpg
119. Dominik Nechyba
foto/thumb/0000061805.jpg
39. Lukáš Stehlík
foto/thumb/0000061806.jpg
39. Lukáš Stehlík
foto/thumb/0000061807.jpg
502. Mikuláš Ivančo
foto/thumb/0000061808.jpg
119. Dominik Nechyba
foto/thumb/0000061809.jpg
501. Robin Ivančo
foto/thumb/0000061810.jpg
119. Dominik Nechyba
foto/thumb/0000061811.jpg
39. Lukáš Stehlík
foto/thumb/0000061812.jpg
foto/thumb/0000061813.jpg
foto/thumb/0000061814.jpg
foto/thumb/0000061815.jpg
foto/thumb/0000061816.jpg
foto/thumb/0000061817.jpg
foto/thumb/0000061818.jpg
foto/thumb/0000061819.jpg
foto/thumb/0000061820.jpg
foto/thumb/0000061821.jpg
foto/thumb/0000061822.jpg
foto/thumb/0000061823.jpg
foto/thumb/0000061824.jpg
foto/thumb/0000061825.jpg
foto/thumb/0000061826.jpg
foto/thumb/0000061827.jpg
129. Jakub Muller
foto/thumb/0000061828.jpg
119. Dominik Nechyba
135. Radim Tauber
foto/thumb/0000061829.jpg
129. Jakub Muller
foto/thumb/0000061830.jpg
129. Jakub Muller
foto/thumb/0000061831.jpg
foto/thumb/0000061832.jpg
113. Martin Houska
134. Monika Cermanová
foto/thumb/0000061833.jpg
134. Monika Cermanová
foto/thumb/0000061834.jpg
113. Martin Houska
foto/thumb/0000061835.jpg
134. Monika Cermanová
foto/thumb/0000061836.jpg
113. Martin Houska
foto/thumb/0000061837.jpg
foto/thumb/0000061838.jpg
foto/thumb/0000061839.jpg
foto/thumb/0000061840.jpg
foto/thumb/0000061841.jpg
foto/thumb/0000061842.jpg
foto/thumb/0000061843.jpg
foto/thumb/0000061844.jpg
100. Kamil Ausbuher
121. Ivo Netík
131. Vlastimil Veverka
foto/thumb/0000061845.jpg
foto/thumb/0000061846.jpg
foto/thumb/0000061847.jpg
foto/thumb/0000061848.jpg
foto/thumb/0000061849.jpg
foto/thumb/0000061850.jpg
foto/thumb/0000061851.jpg
foto/thumb/0000061852.jpg
100. Kamil Ausbuher
121. Ivo Netík
131. Vlastimil Veverka
foto/thumb/0000061853.jpg
103. Aleš Růžička
139. Milan Kufel
200. Tomáš Pacák
foto/thumb/0000061854.jpg
118. Tomáš Racek
126. Aleš Cabalka
foto/thumb/0000061855.jpg
100. Kamil Ausbuher
foto/thumb/0000061856.jpg
131. Vlastimil Veverka
foto/thumb/0000061857.jpg
121. Ivo Netík
foto/thumb/0000061858.jpg
138. Roman Adámek
foto/thumb/0000061859.jpg
137. Martin Lajbl
foto/thumb/0000061860.jpg
115. Jakub Merle
foto/thumb/0000061861.jpg
107. Milan Varchola
foto/thumb/0000061862.jpg
200. Tomáš Pacák
foto/thumb/0000061863.jpg
125. Karel Sottner
foto/thumb/0000061864.jpg
133. František Cerman
foto/thumb/0000061865.jpg
137. Martin Lajbl
foto/thumb/0000061866.jpg
121. Ivo Netík
foto/thumb/0000061867.jpg
103. Aleš Růžička
foto/thumb/0000061868.jpg
124. Pavel Růžička
foto/thumb/0000061869.jpg
128. Martin Ciprián
foto/thumb/0000061870.jpg
115. Jakub Merle
133. František Cerman
139. Milan Kufel
foto/thumb/0000061871.jpg
138. Roman Adámek
foto/thumb/0000061872.jpg
137. Martin Lajbl
foto/thumb/0000061873.jpg
122. Láďa Chroust
foto/thumb/0000061874.jpg
132. Monika Čvančarová
foto/thumb/0000061875.jpg
118. Tomáš Racek
foto/thumb/0000061876.jpg
500. Alexandr Ivančo
foto/thumb/0000061877.jpg
114. Karel Bartůňek
126. Aleš Cabalka
foto/thumb/0000061878.jpg
125. Karel Sottner
foto/thumb/0000061879.jpg
121. Ivo Netík
foto/thumb/0000061880.jpg
103. Aleš Růžička
foto/thumb/0000061881.jpg
128. Martin Ciprián
foto/thumb/0000061882.jpg
138. Roman Adámek
foto/thumb/0000061883.jpg
123. Petr Váňa
foto/thumb/0000061884.jpg
124. Pavel Růžička
foto/thumb/0000061885.jpg
103. Aleš Růžička
foto/thumb/0000061886.jpg
128. Martin Ciprián
foto/thumb/0000061887.jpg
115. Jakub Merle
foto/thumb/0000061888.jpg
133. František Cerman
foto/thumb/0000061889.jpg
118. Tomáš Racek
foto/thumb/0000061890.jpg
137. Martin Lajbl
foto/thumb/0000061891.jpg
122. Láďa Chroust
foto/thumb/0000061892.jpg
100. Kamil Ausbuher
foto/thumb/0000061893.jpg
121. Ivo Netík
foto/thumb/0000061894.jpg
130. Jiří Lucius
132. Monika Čvančarová
foto/thumb/0000061895.jpg
foto/thumb/0000061896.jpg
foto/thumb/0000061897.jpg
112. Matěj Volf
foto/thumb/0000061898.jpg
138. Roman Adámek
foto/thumb/0000061899.jpg
138. Roman Adámek
139. Milan Kufel
foto/thumb/0000061900.jpg
foto/thumb/0000061901.jpg
121. Ivo Netík
foto/thumb/0000061902.jpg
foto/thumb/0000061903.jpg
123. Petr Váňa
foto/thumb/0000061904.jpg
131. Vlastimil Veverka
foto/thumb/0000061905.jpg
foto/thumb/0000061906.jpg
100. Kamil Ausbuher
foto/thumb/0000061907.jpg
100. Kamil Ausbuher
123. Petr Váňa
131. Vlastimil Veverka
foto/thumb/0000061908.jpg
122. Láďa Chroust
132. Monika Čvančarová
foto/thumb/0000061909.jpg
foto/thumb/0000061910.jpg
foto/thumb/0000061911.jpg
 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.35   images/ga_count.png 37

Fotogalerie Střekov CUP 2008

TitulekAutorDatum








© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif