ostatní

01.04.2006 - Pavel Kozlík

[34C]

 

[i][url=www.bikebase.cz//article.php?ARTICLEID=293]Celý deník[/url][/i] :-P

 


[b]Za duben 1 730 km, letos 4 474 km[/b]

 

[b]1.4. So 83 km:[/b] Bajk, 22,3 km/h, TF 126, max. 168, nastoupáno 735 m, 2 384 kcal, 13°C, min. 8°C, oblačno, přeháňka, vítr. Hazlov-Libá-FL-Hartoušov-Nebanice-Kynšperk-Chlum sv. Maří-Habartov-Krajková-Kacéřov-FL-Poustka-Hazlov.

 

[8l]Je to přesně, jak [url=www.bikebase.cz//article.php?ARTICLEID=257]někde[/url] psal [url=www.bikebase.cz//user.php?USER&USERID=waldhauser]„dědek“[/url], že kolo je život a nakonec, když už by se člověk prakticky ani nepohnul, tak na kole nejen, že se dostane hodně daleko, ale ani na něm není vidět, že není celý a něco mu chybí. Nemám na mysli jen beznohé cyklisty, kdy si člověk nejdřív všimne, že jim chybí klika :-O, ale funguje to tak i po zranění, kdy by člověk jinak musel akorát sedět doma, protože by nic nemohl. Já tak kdysi jezdil s rukou v gypsu nebo vloni, dojel jsem Grobu a ptám se ho, nač má tu berli pod rámem B-]. Že prý, aby došel domů, když sleze z kola - měl komplikovaně zlomenou nohu a bez berly nikam nedojde. Vysvětlujte ale v práci, že vám něco je, když vás vidí jezdit na kole, že.

 

Dneska jsem tedy konečně po týdnu vyjel a pro jistotu vytáhl ven Radka – kdyby to se mnou šlehlo, aby mě měl kdo odtáhnou do pangejtu, kde bych mohl v klidu pojít. Diví se tomu doktoři, divím se tomu já, diví se tomu všichni, ale je to tak, že jízda na kole mé těžce zkoušené páteři dělá dobře ;-). Občas jsem sice Radkovi připadal jako baleák, když jsem si záda procvičoval, ale už v Kacéřově, kde jsme se stavili v hospodě na jídlo, jsem pozoroval, že jsem od stolu vstal pozoruhodně snadno. A domů jsem dojel v lepším stavu, než jsem vyjel :-).

 

[12l] [9r] Radek mi vyjel naproti a za Lužnou jsme se potkali. Pokračovali jsme do FL, ale protože začalo pršet, schovali jsme se na Americe u hospody nejprve pod přístřešek a protože to bylo horší a horší, tak i do hospody. Asi po půl hoďce (po dešti) jsme tedy pokračovali a vodu už dneska nepotkali. V Liboci před Kynšperkem jsme konečně spatřili první letošní rostlinku :-), něco žlutého se zelenými lístky. Na kopci v Chlumu svaté Maří jsem si chtěl vyfotit Radka se Zelenou horou v pozadí, ale bez stativu taková fotka nehrozí – Lumix ji sice z ruky zvládne, ne tak už ta ruka – je tam buď jedno nebo druhé. A to jsem Radka do toho kopce hnal několikrát |o|. Tak jsme se alespoň vyfotili před autobusovou zastávkou. Společně s Blážou a Grobou, kteří se tam mezitím vynořili. Pozorně jsem si Grobovo kolo prohlížel, ale berlu nenašel. [5l] Je to už přece jen více než rok, tak mu jistě na ni doma jen sedá prach. Tak jako na ty moje. Bláža má najeto 4 000 km :-O a pojede bajkového Krále Šumavy. Tak počítám, že bude hodně dobrej. Na silničce Jirka jede jako drak a ani není znát, že je to biker. A když se někdo takový umí pohybovat v terénu ... Taky povídal, že viděl Vikiho, jak potají najíždí kilometry a že ani zdaleka nedosahuje svých obvyklých jarních rozměrů :-O. Takže Viki nám něco tají :-). S klukama jsme se svezli na druhou stranu kopce, odbočili na Habartov a jeli pak už jen nahoru až do Květné, kde však už Radek vypadal dost povadle. Proto jsme to vzali pod kopec do Kacéřova, do hospody a lehce pojedli. [13r] Původně jsem chtěl zítra Radka vyslat na průzkum směr Dyleň, aby si konečně pořádně ušpinil kolo |o|, protože do té doby s ním nic nebude, ale od Lesinky na ni bylo hezky vidět a když si to Lumix 19,1 x zoomnul a pak ještě 4 x digitálně, zjevila se i cesta a na ní led. A jelikož na Dyleň se jede ztuha i když je sucho, budeme muset ještě pár dní počkat. Ve FL jsme se rozdělili a jeli každý svou cestou. Na té mé se v protisměru za Dvorečkem mihli tři borci, ale byli tak rychlí, že jsem je ani nestačil identifikovat. Tipnul bych to na Káju Brabce, snad i Luboše Oubrechta a pak ještě něco malého s kozama :-)), asi Mirka nebo Verunka.
[hr]
[b]2.4. Ne 86 km:[/b] Plečka, 26,8 km/h, TF 144, max. 177, nastoupáno 845 m, 2 581 kcal, 14°C, min. 8°C, polojasno, silný vítr. Hazlov-Výhledy-Hazlov-Libá a okolo Jesenice jako vždy.

 

[16l] [20r] Na dnešek jsem se domluvil s Péou Svobodou a jel mu naproti na Výhledy. Za kopcem jsme se potkali a jeli zpět. Já na plečce s Recordem a Péa na Pinarellu s Durou :-). I když je o Péovi známo, že mu stačí párkrát se na kolo podívat a má formu :-) a taky už má letos najeto 70 km :-O, tak mi bylo jasné, kdo si ten vítr dneska vychutná. Jel jsem tedy špic a docela si dával, ale v takovém větru jsem musel, jinak by se Péa za mnou nudil. Tepal sice o něco víc, než já, ale v jeho věku to nic není B-]. Jednou šel taky přede mě, ale po chviličce se zase raději schoval. Tak jsme jeli asi 45 km, většinu kopců měli za sebou a průměr lehce pod 30. [17r] Začali jsme se stáčet po větru a vypadalo to, že to konečně rozjedeme. Nerozjeli, protože Péa zvadnul. Nebanice už byly na dohled, zatočili jsme tedy k hospodě a dali bufet. Já turka a Péa gulášek, vypadal dobře. Z Nebanic jsme už jen lechtali pedály a já si vyzkoušel focení za jízdy. Napoprvé to docela šlo :-)). Akorát mám trošku problém s řízením, protože když fotím, jsem otočený a nevidím tedy, kam jedu. Ale až to vymakám, budu podávat obrazové zpravodajství z dění přímo na špici |o|. Na bajku to ale asi bude maličko problém :-O. Pod článkem jsou soubory ke stažení - dal jsem tam krátké video. řekl bych, že to chce jen trošku cviku a bude to dost dobré. Na Šumavě to bude pecka, šest filmovacích dní :-). Doma to pak hodím na CD a bude film :-P.

 

Teď mi psal Radek, že byl přece jen pod tou Dylení a konečně svého bajka zajel |o|. Že to ale trvalo. Mám trošku problémy s oblíkáním. Ta teplotní změna je tak veliká, že se neumím oblíknout. Pořád toho mám na sobě zbytečně moc, ale přitom mám strach si to nevzít. Ale asi nejsem sám, protože jsme potkávali i hodně velké zakuklence :-O.
[hr]
[b]3.4. Po 68 km:[/b] Bajk, ráno do práce a odpoledne 58 km, 25,1 km/h, TF 143, max. 181, nastoupáno 600 m, 1 856 kcal, 9°C, min. 8°C, zataženo, silný vítr. FL-Horní Ves-FL-Starý Rybník-Hazlov-Libá-Pomezí-Skalka-Stein-FL-Poustka-Hazlov.

 

[25l] Původně jsem chtěl objet Jesenici, ale opačným směrem, kvůli větru. Daleko jsem se nedostal, protože za Horní Vsí proti mně Viki :-O a Honza Jiříček. Viki na mě mával rukou, což jsem pochopil tak, že chce, abych to otočil a jel s nimi :-). Dojel jsem je tedy a až teď mi Viki vysvětlil, že to mělo znamenat, a si jich vůbec nevšímám a jedu dál |o|. Až do FL jsem je lámal, a jedou někam jinam, jen ne přes Hazlov, protože jsem se obával, že jak budu doma, už se mi dál jet nebude chtít. Ale s tím Viki evidentně počítal a nedal se. Kluci se hezky střídali na špici a protože jeli na silničkách nikam jsem se netlačil :-). Před sebe mě pustili až do mírného kopce proti větru :-O do Vojanova. Určitě jsem nezpomalil a tak mi přišlo divné, že Viki za mnou povídá něco v tom smyslu, že je to dost slabé. Jeli ale přece jen na silničkách a tak jsem zrychlil něco přes třicet a tepal ke 180. Nějak se mi to ale nezdálo, tak Vikimu povídám, že zas tak pomalu nejedem. Viki nic. Bodej by ne, když jsem jel sám. Poslední pokus, jak se mě zbavit |o|, Viki udělal před Hazlovem, když mi navrhnul, abych jel napřed a hodil domů batoh. Neuspěl a tak jsme jeli přes Libou do kopce. Je to takový krátký sešup dolů, aby se nabrala rychlost a hned prudce nahoru. Ještě než člověk ztratí rychlost dobře klopená vracečka a ještě asi půl km nahoru. Musím říct, že si nevzpomínám, kdy jsem viděl Vikiho takhle jet kopec. Na malou a hodně slušnou frekvencí :-). Ani nezpomaloval, jak dříve míval ve zvyku, ale jel dokud to šlo :-). Nevydržel to sice dlouho, ale když si takový kopec postaví za barákem a čas od času si ho takto dá párkrát za sebou až do mrtva, nebude dlouho trvat a vyspurtuje ho až nahoru a Tiby ho konečně v těchto brdkách přestane strašit. Zpomalili jsme tedy a povídali si, když tu najednou Honza ze sedla a byl pryč. Měl jsem lehký převod a zaskočil mě dokonale 3-[. Než jsem to tam nasázel a tu horskou mrchu trochu rozjel, byl na kopci. [24r] Teď už se jelo mírně dolů se silným větrem v zádech, tak říkám Vikimu, že to trošku rozjedem, aby si Honza nemyslel, že si s námi může dělat, co chce. Být na silničce, bylo by to dost rychlé, ale takhle jsem si musel tepnout 180, abych to rozjel na 68,5 :-O. Víc z toho bajku vymáčknout nešlo :-D. Projeli jsme kolem Honzy a pak jsem svěsil. V poklidu jsme pak už doapali na Skalku, kde jsem odbočil a přes hráz přehrady a lesem dojel na Stein a pak už zase po silnici domů. V lese se už dá pomaličku jezdit, to čvachtavé bahno je pryč :-). Kluci už taky kolem Jesenice nejeli a prali to rovnou domů do Sokolova. Z Vikiho jsem měl dobrý pocit, vůbec to není tak, jak o sobě rozhlašuje. Pokoutně už najel 2 000 km a vypadá to, že ho to baví :-). A Honzu jsem bez toho břicha ani nepoznal :-)).
[hr]
[b]4.4. Út 77 km:[/b] Bajk, ráno 10 km odpoledne 67 km, 25,4 km/h, TF 130, max. 160, nastoupáno 590 m, 1 785 kcal, 6°C, min. 4°C, oblačno. Ráno do práce a odpoledne zbytek okruhu kolem Jesenice.

 

Dneska to byla hodně pohodová jízda :-). Ani vítr moc nebyl a tak to jelo skoro samo :-). Akorát to počasí je hodně nejisté a tak to chce jezdit na dohled od domova, nikam daleko. Před Nebanicemi se setmělo a tak jsem raději zaparkoval a dal si čaj B-] . Po půl hoďce zase svítilo sluníčko a lebedil jsem si až domů :-).
[hr]
[b]5.4. St 78 km:[/b] Bajk, ráno 10 km odpoledne 68 km, 22,6 km/h, TF 122, max. 163, nastoupáno 580 m, 1 837 kcal, 5°C, min. 3°C, oblačno, vítr. Ráno do práce a odpoledne zbytek okruhu kolem Jesenice a z Třebeně přes SOOS a Skalnou.

 

[27l] [35r] Měl jsem cukání na Svatém Kříži odbočit o pár set metrů dál, na panelku a podívat se na Dyleň, jestli se tam vůbec už dá jet, ale lenost zvítězila B-] a v pohodovém tempu jsem objel Jesenici a vracel se domů. Před Třebení jsem si vzpomněl na rezervaci SOOS, vzal to přes ní a udělal pár fotek :-). Od SOOSu do Sklané je to přes les, kde jsem potkával znuděně zívající podivné tvory :-O.
[hr]
[b]6.4. Čt 111 km:[/b] Bajk, ráno 10 km a odpoledne 101 km, 20,7 km/h, TF 133, max. 179, nastoupáno 1 500 m, 3 406 kcal, 5°C, min. 0°C, polojasno. Ráno do práce a odpoledne FL-Zelená hora-Dyleň-Stará Voda-Úbočí-Lipoltov-Nebanice-FL-Poustka-Hazlov-Golf-Výhledy-Halštrov-Hazlov.

 

[45l] [43r] Z FL jsem jel po obchvatu na Pomezí a tam odbočil na pás a po něm přes Zelenou horu :-) dojel na Dyleň :-). Cesta většinou suchá, jen občas bordel od lesáků a v závěrečném stoupání ještě trochu sněhu a popadané stromy. Čekal jsem, že to bude horší B-] . Už je tady ale docela čilý provoz, protože při zpáteční cestě jsem kousek pod vrcholem potkal Brabčáka :-)) a tak jsem to otočil a vyjel nahoru ještě s ním. Byl tady už v sobotu a dneska vezl do budky nový sešit, protože ten starý někdo nutně potřeboval :-(. Zpátky jsme to vzali přes Starou Vodu, abychom nemuseli přes ten sníh a popadané stromy. Vyjeli jsme na hlavní a po rovině jsem jel chvíli špic, ale od Úbočí až do FL jel na špici Karel a já vlál za ním :-O. Hlavně do kopců to bylo hodně brutální 3-[. Konečně jsem narazil na někoho, kdo mě trošku |o| vrátil do reality. Kájovi se totiž podle jeho vlastních slov dneska jelo hodně špatně :-O. V Hazlově jsem měl 97 km a abych měl stovku, jel jsem ještě zadem přes golf. Původně jsem při výjezdu na silnici chtěl jet přes vodárnu domů, ale přece to neotočím v půlce kopce. Vyjel jsem tedy až na Výhledy, ale tady jsem objevil další problém :-O a sice, že mi chybí nastoupat 60 m, abych měl 1 500 m :-P. Na Nebesa je to z Výhled jen 15 m a tak nezbylo, než zatočit do lesa a vydat se k prameni Bílého Halštrova :-). Zbývalo už jen pár set metrů, ale pod kolama sníh a led a taky už skoro tma. Tak jsem akorát nastoupal potřebné metry, otočil to a mazal domů :-)).
[hr]
[b]7.4. Pá 19 km:[/b] Bajk, dnes jen do práce B-].
[hr]
[47l] [b]8.4. So 201 km:[/b] Bajk, 25,3 km/h, TF 135, max. 186, nastoupáno 2 310 m, 5 742 kcal, 11°C, min. 6°C, skoro jasno, vítr. Hazlov-Cheb-Nebanice-Šabina-Sokolov-Jindřichovice-Pouš-Nejdek-Plazivec-Pernink-Abertamská křižovatka-Klínovec-Mariánská-Chodov-Sokolov-Šabina-Nebanice-FL-Krapice-Libá-Hazlov.

 

[48r]Když jsem se ve čtvrtek potkal na Dyleni s Karlem, povídal mi, že v sobotu na Božák (jezdí tam každý rok v dubnu celá chebská chasa, na chatě si zpijí mordy a v neděli se jede domů) jede s Mirkou na otočku B-] a jestli nechci jet s nimi. Nějak jsem o tom neuvažoval, ale vzhledem k počasí posledních dní a předpovědi na sobotu, jsem si nakonec řekl, že kdyby se opravdu jelo na otočku, nemuselo by to být marné ;-). V pátek večer jsem pro jistotu ještě zavolal Mirce, jestli opravdu jede na otočku – že jo B-] . Ráno v 10 jsme vyjeli z Chebu, asi čtrnáct kusů :-) ve třech výkonnostních skupinách – Mirka, bikeři a silničáři. [56l] Nejhůř na tom byli silničáři :-O, ty jsme ztráceli hned zkraje, ještě na rovině. Párkrát se čekalo, ale bylo to s nimi celkem o ničem :-(. Cestou se pár lidí přidalo, zaregistroval jsem Martinu někde u Sokolova a Santiniho v Nejdku. Rovinky byly doménou Větráka a jel je fakt dost dobře :-). Klasická trasa normálně vede vrchem přes Luby, Kraslice, Přebuz a Jelení, ale to by asi letos bylo neprůjezdné, tak jsme raději jeli spodem. Před Sokolovem nás dojel Tibor :-), těšil se, že se sveze s takovou grupou, ale když zjistil, že jedeme na Klínovec, vytřeštil oči |o|, vymluvil se na oblečení a na první křižovatce v tichosti odbočil. Před Pouští jsme dojeli [url=www.bikebase.cz//user.php?USER&USERID=kunz]Kodla[/url] z Ostrova. [54r] Jel s námi jen do Nejdku, protože včera dal něco výživnějšího a dnes akorát vyapával. A přestože už je duben a je hezky, byl [url=www.bikebase.cz//article.php?ARTICLEID=287]obutej[/url] stejně jako já :-P. V Nejdku se to zase začalo mršit, jezdilo se od obchodu k obchodu a jako první to přestalo bavit Mirku. Hned za ní jsme vyjeli já, Luboš Oubrecht a Karel. Plazivec (ten název je naprosto přesný) jsme vyjeli spolu, ale za Perninkem se trhli Karel s Lubošem a já jel s Mirkou až na Boží Dar. Mirka odbočila na chatu a než jsme se vrátili, byla vysprchovaná a po jídle :-). Kousíček za Božím Darem na mě čekali Karel s Lubošem a docela ostře jsme vyjeli na Klínovec. [86l] V posledních desítkách metrů před vrcholem Luboš nikoho nenechal na pochybách v tom, kdo že je nejlepší biker nejen na Chebsku, ale ještě i dost velký kus za Chebem a Karlovi odjel. Samozřejmě, že jsem to musel zdokumentovat B-] , ale fotečku jsem udělal ještě před čárou, protože na parkovišti se motala auta a fotit za jízdy otočený a ještě mezi autama není to pravé ořechové. Parkoviště bylo úplně plné, všude plno lidí a všichni lyžovali jak o život. Někteří doslova, i když ne o život svůj, ale jen svých dětí :-O. [84r] Jako jedna paní, volala na mě ze sjezdovky, a se podívám, jestli jí v autě spí dítě. Tak jsem se kouknul, ale jestli spalo, jsem nepoznal. Tak jsem ji alespoň ujistil, že může být klidná, protože se vůbec nehýbe. Byl jsem z toho tak konsternován, že jsem si to i vyfotit zapomněl. Karel to mezitím jel na sjezdovku prozkoumat, ale nahoru nevyjel a musel tlačit. Ostatně, nebylo to dnes poprvé, co tlačil. A to nejen kolo |o|. Sjezd z Klínovce na Boří Dar jsem si chtěl natočit na video, ale dole jsem zjistil, že jsem to špatně nastavil :-(, tak bohužel. Snad příště. Na baráku jsme dali výbornou zelňačku a já ještě sekanou svíčkovou, no a Karel mezitím zase několikrát tlačil. Pak Mirka zavelela (slabší kusy zůstaly přes noc) a jeli jsme dolů. Mirka, Karel a já na bajkách a ještě se k nám přidali David Minařík a Radek Míka na silničkách. Nazpátek je to v pohodě, akorát se to chce pořádně oblíknout, 20 km se jede prakticky pořád z kopce. A pak se to až domů jen vlní, takže je to hodně rychlé. I tak to ale stačilo, aby se Kája v Šabiňáku nemohl soustředit na jízdu, jak nám prozradil :-O. Skoro by člověk řekl, že mu došlo. [89l] [97r] My ostatní jsme sice dělali, že na něj teda počkáme B-] , až se nají, ale přišlo to všem vhod a snědli jsme všechno, co jsme si ještě vezli. A padly i takové návrhy, jako sezobat rozsypané rozinky na zemi |o|. A na to, co si Karel dneska se svým břichem užil, jel opravdu ve velkém stylu :-). V Nebanicích jsme se rozdělili, čtyři vlevo přes Loužek do Chebu a já vpravo na FL. Protože by mi běžnou cestou do dvoustovky chybělo 8 km a musel bych jet zase na Výhledy :-O, kde bych opět zjistil, že mi schází několik desítek nastoupaných metrů do 2 500 m, a k prameni Bílého Halštrova bych opět nedojel kvůli tmě, rozhodl jsem se jet z FL přes Krapice a Libou. Byla to parádní jarní projížďka s opravdu parádním počasím, které člověk na Klínovci kolikrát nepotká ani v létě :-P.

 


[79l] Vidím v dálce bikery
kravaty maj' rudý, :-O
ne ... to nejsou kravaty
jazyky maj' z huby! |o|

 


[hr]
[b]9.4. Ne 0 km:[/b] Dnes jen sauna a odpočinek :-P po docela výživném týdnu B-]
[hr]
[b]10.4. Po 20 km:[/b] Bajk, dnes jen do práce, protože je pěkně hnusně a sněží.
[hr]
[119l] [123r] [b]11.4. Út 40 km:[/b] Bajk, ráno 10 km a odpoledne 30 km, během nichž jsem se podíval i tam, kde se vyrábějí mraky :-O . Z Františkových Lázní jsem jel domů pro foák, protože ráno to vypadalo, že bude pršet celý den a proto jsem ho nebral. Z Hazlova jsem to vzal zadem přes golf a pak lesem na Výhledy. Lesní cesty jsou příšerné - pod vodou, bahnem nebo sněhem. [116l] Na Výhledech jsem se napojil na silnici a kousek za nimi opět odbočil do lesa a konečně dnes dojel k prameni Bílého Halštrova. Cestou jsem potkal několik cyklistů, vůbec jsem nečekal, že by se tady někdo objevil. Pramen je ve výšce asi 730 m n.m. [114l][115r] a posledních asi 100 m se musí pěšky sněhem. Projížďka (z velké části procházka sněhem) teda nic moc, přijel jsem mokrý a zmrzlý, ale futr lepší, než sedět doma, ale hlavně jsem tam konečně dojel a udělal taky pár fotek :-P .
[hr]
[b]12.4. St 44 km:[/b] Bajk, ráno do práce a odpoledne 34 km, 19,4 km/h, TF 119, max. 163, nastoupáno 475 m, 1 003 kcal, 3°C, min. 1°C, slabý d隝, z FL přes Výhledy do Aše a zpět.

 

Celý den prší a tak šup do gore-texu :-P a oběhat, na co by jinak nebyl čas - do Aše po úřadech a pak k Danovi dotáhnout šrouby, ale hlavně udělat poslední úpravy na kole před něčím delším, a to nemusím tahat na zádech. Takže kolo dostalo zadní nosič, na něj brašny a pod něj blatník a s tím na sedlovce teď mám blatníky dva :-O . To kdyby se mi jeden ušpinil |o| . Teď už i Viki musí pochopit, že jsem opravdu jen turista B-] .
[hr]
[b]13.4. Čt 44 km:[/b] Bajk, ráno do práce a odpoledne 34 km, 21,4 km/h, TF 125, max. 162, nastoupáno 430 m, 989 kcal, 6°C, min. 3°C, zatažano, z FL přes Výhledy do Aše a zpět.

 

Počasí pořád nic moc a tak jsem ho využil aspoň ke zkušební jízdě s plnýma brašnama B-] . A dobře jsem udělal, protože vyjet naostro, daleko bych nedojel. Vzal jsem to tedy rovnou k Danovi a vymakali to :-) .
[hr]
[b]14.4. Pá 18 km:[/b] Bajk, dnes jen do práce, ale cítím, že s těmi brašnami se mi otevírá další cyklistická dimenze :-O a tak zítra někam vyrazím, i kdyby padaly trakaře střední až větší velikosti B-] .
[hr]
[b]15.4. So 0 km:[/b] Tak dneska nic, protože mě ráno bolelo v krku 3-[ a tak se raději válím doma. Zítra uvidím, možná jen tak lehce polechtám pedály s Frantou (předběžně jsme se domluvili), když mi bude líp.
[hr]
[b]16.4. Ne 0 km:[/b] Dnes opět nic, ale snad už je mi líp :-) a tak bych to zítra už konečně chtěl pomaličku zkusit. Jestli se zadaří, svezu se se [url=www.bikebase.cz//article.php?ARTICLEID=413]začínající cyklistkou[/url] :-P .
[hr]
[b]17.4. Po 0 km:[/b] Dnes jsem měl vyjet s [url=www.bikebase.cz//user.php?USER&USERID=rimka]Mirkou[/url], už jsme byli i domluveni, ale když je člověk starej :-O a ještě k tomu nemocnej 3-[ , tak je to v háji |o||o| . Tak jsem v tom podle Mirku nechal samotnou :-O .
[hr]
[b]18.4. Út 43 km:[/b] Bajk, ráno do práce a odpoledne 33 km, 24,3 km/h, TF 137, max. 176, nastoupáno 415 m, 1 015 kcal, 13°C, min. 10°C, polojasno.

 

Dneska ráno už mi konečně bylo líp :-) a tak jsem to jel odpoledne zkusit do Aše, k Danovi, vyměnit prasklej drát. Tak uvidím zítra, jestli to rozchodím. Když jo, mohl bych to o víkendu vychrchlat v Lípě, a nedělám bordel tady |o| .
[hr]
[b]19.4. St 81 km:[/b] Bajk, ráno do práce a odpoledne 71 km, měřených 60 km, 31,4 km/h, TF 158, max. 181, nastoupáno 490 m, 1 774 kcal, 15°C, min. 14°C, polojasno. Z FL od Františka okolo Jesenice do FL k Františkovi, takže poctivej okruh.

 

[130l] Včerejšek jsem tedy rozchodil a tak jsem dneska trochu přitlačil na pilu. Nemít takový průměr :-P , dalo by se říct, že se mi bůhvíjak nejelo. V kopcích se mi kroutily nožičky, po rovině jsem těžkou šajbu taky neutáhl, takže jsem to víceméně točil a jel, kolik udejchám. Takže když vjedu do terénu, budu mít dost problémy. Ale na to, že jsem za poslední měsíc měl dvakrát výpadek, je to dost dobré :-) . Teď mám spíš strach, jestli jsem to moc neuspěchal, aby se mi to nevrátilo. Uvidím zítra.

 

Z FL jsem to domů vzal přes místní hrad Seeberg a kochal se a taky udělal nějakou tu fotku, když už se s tím tahám :-) .
[hr]
[b]20.4. Čt 56 km:[/b] Bajk, ráno do práce a odpoledne 46 km vyapat po okolí.

 

[138l] [132r] Tak ten včerejšek byl moc brzo, měl jsem ještě jeden den počkat, protože mi je dnes hůř než včera :-( . Dnes bylo moc hezky a tak jsem se jel lehce projet po okolí. Ještě štěstí, že jsem dnes potkával samé slabší kusy :-O . Když jsem jel z Komorní Hůrky dojel jsem Vikiho :-)) a [url=triceko.wz.cz/vitezove.htm]Vencu Sobotku[/url] :-)) , kousek se s nimi svezl, udělal nějakou tu fotku a za Třebení odbočil do Chebu, protože [url=www.bikebase.cz//user.php?USER&USERID=rimka]Mirka[/url] tam byla se svým novým strojem na garančce. [140l] Tam jsem ji vyzvedl a jeli jsme přes Tršnice a Třebeň do Nového Drahova na kafe. Dali jsme řeč a pak jeli směr Vonšov a ze Skalné každý na druhou stranu domů. Ve Vojanově jsem potkal [url=www.bikebase.cz//user.php?USER&USERID=cipollini]Dana[/url]. Škoda že nejezdí ani z poloviny tak dobře, jak na tom kole vypadá :-O . Byly časy, kdy to bylo obráceně :-) .
[hr]
[b]21.4. Pá 20 km:[/b] Bajk, jen do práce. Ve středu mi Viki povídal, že pokud člověk nemá horečku, všechno ostatní se rozjezdí :-O . Podle této jeho teorie - když v noci vyjedu se zápalem plic, tak jsem zítra v České Lípě po 212 km naprosto zdravý |o| . Ještě že se Vikiho teoriemi neřídím. Ne že bych už byl úplně v pořádku, v hrdle mi to furt ještě drhne, ale hodlám jet volně a tohle je asi jen otázka času B-] . Jak to ale opravdu dopadne, tak to se dočtete zítra na tomto místě. Akorát nevím, jak strávím noční jízdu. Kdysi jsem v noci jezdil strašně rád, je větší klid a hlavně je to bezpečnější :-). Ale už pár let jsem zvyklej v noci spát.
[hr]
[b]22-23.4. So-Ne 406 km:[/b] Bajk. [b]V sobotu 230 km[/b], 25,1 km/h, TF 130, max. 161, nastoupáno 1895 m, 6 172 kcal, 8°C, min 3°C, polojasno, Hazlov-KV-Chomutov- Havraň-Vidovle-Břvany-Mnichov-Libčeves-Lovosice-Litoměřice-Úštěk-Česká Lípa. [b]V neděli 151 km[/b], 30,5 km/h, TF 149, max. 185, nastoupáno 1585 m, 4 199 kcal, hezky, vítr. Zbytek km do těch 406 je popojíždění po České Lípě a taky cesta z Chebu domů, když jsem vylezl z vlaku.

 

[141l] [146r]Tento víkend jsem konečně vyjel na sever, poznat [url=www.bikebase.cz//user.php?USER&USERID=skip]Aleše[/url] a další cyklisticky spřízněné duše :-) . Vyjel jsem hodinu po půlnoci :-O a nikam nespěchal. Cesta probíhala v pohodě, ale byla zima. Ne na tělo, protože oblečení jsem si v kufrech vezl dost, ale na nohy 3-[ . Nechtěl jsem totiž brát [url=www.bikebase.cz//article.php?ARTICLEID=287]zimní tretry[/url], protože mrznout už nemělo a přes den by v nich asi bylo horko a tak jsem obul normální tretry a přes ně návleky. Byla to chyba, protože v Zelené před Chomutovem jsem musel zastavit a na autobusové zastávce se vyzout. Trvalo to tak deset minut než jsem nohy rozmrazil 3-[ . Letos to tak bylo poprvé, co mi nohy zmrzly a to jsem jezdil celou zimu, i v těch největších mrazech. Za Chomutovem začalo svítat a byla paráda si ten probouzející se den vychutnat :-) . A tak mi ani nevadilo, že zkratka z Chomutova do Třebenic před Lovosicemi mi cestu prodloužila asi o 20 km |o| . V Havrani jsem totiž špatně odbočil a došlo mi to, až když jsem si uvědomil, že sluníčko mi ohřívá místo bledého xichtu levé rameno. Takhle ale zpravidla dopadají všechny neznámé zkratky |o| . [143l] [142r] Asi o půl jedenácté jsem dorazil do České Lípy a než jsem našel bydlení a vykoupal se, bylo půl dvanácté. Zalehl jsem a chtěl si do dvou schrupnout, abych byl odpoledne čilej, protože se jelo kritérium a moje kategorie startovala až v pět. To pro případ, že bych se rozhodl jet :-O , moc šancí jsem tomu ale nedával. Usnout se mi ale nepodařilo, ale i jen tak ležet dost pomůže :-) . Ve tři jsem byl na náměstí a hned narazil na Aleše :-) . Byli jsme projet okruh, ale jezdit úzkými uličkami a skoro v každé zatáčce mít možnost skončit v lepším případě ve výloze a v tom horším se přerazit o roh baráku :-O , se mi vůbec nelíbilo. Definitivně to rozhodl krátký sjezd, který se sice jde dobře pěšky, ale na kole více než tři schody jsou nad moje možnosti 3-[ . Zevloval jsem tedy jen a udělal taky nějakou tu fotku. [144l] Samozřejmě, že jsem byl hlavně zvědavý na Aleše :-) . Když jsem ho viděl, jak si testoval průjezd některými zatáčkami :-O , dělalo se mi až mdlo. I přesto mě ale překvapilo, jak si v závodě vedl. Na kole se totiž taky musí točit i klikama a jeho styl jízdy vůbec neodpovídal tomu, co na BB o sobě prohlašuje. Takže hodně příjemné [url=www.bikebase.cz//user.php?RESULTS&USERID=skip]překvapení[/url]. Hned po závodě jsme zapařili, nejdříve na zahrádce na náměstí, protože jela ještě nejsilnější kategorie. Pak začalo pršet a byli jsme zahnáni dovnitř hospody, kdy nejslabší [145r] kusy (já) odpadly už v devět. Byl jsem sice s Alešem domluvený, že mě v neděli doprovodí, ale když jsem se ráno vzbudil a venku mlha 3-[ , moc jsem nevěřil, že by se mu v tomhle chtělo ráno jet až z Práchně. Chtělo :-) . Na náměstí byl přesně v devět, jak slíbil. A nebyl sám, ale s [url=www.bikebase.cz//user.php?USER&USERID=johny]Honzou[/url], takže jsme vyjeli ve třech :-) . Kluci chtěli se mnou jet buďto na otočku tak do Chomutova, aby měli dvoustovku nebo co nejdál a pak vlakem domů. Byl jsem hodně rád, že pojedeme ve třech, protože čím víc lidí jede, tím více se člověk může flákat. Ale hlavně, když jsem včera viděl jet Aleše, spoléhal jsem na to, že se pojede podle nejslabšího a z hlediska pravděpodobnosti se tak zvýšila šance, že já to nebudu a Aleš mě nesešrotuje. Že je všechno jinak a že jsem se spolčil s hodně namakanými borci, jsem z jistil hned na 3,5 km v prvním kopci :-O . [186l] [227r] Aleš jel na špici a asi po 200 m začal zpomalovat. Protože už bylo vidět, jak se silnice láme, měl jsem za to, že je to vrchol. Držel jsem tedy rychlost a když jsem jel kolem Aleše, povídám mu, a nezpomaluje, stejně jak to rád říkám Vikimu. Aleš mi sice odpověděl, že kopec je dlouhý, ale vidím, co vidím, že. Vyjeli jsme do míst, kde jsem očekával vrchol. Pravda, silnice se trošku narovnala, ale do kopce to bylo stále. Zatáčka ale nebyla daleko a za ní už ten vrchol určitě bude, říkám si. A tak jsem zrychlil, ale za zatáčkou vrchol opět nebyl :-O . Tak za tou další zatáčkou už být musí. Opět nebyl :-O . A tak to pokračovalo zatáčku za zatáčkou 3-[ a já znovu a znovu doufal, že už konečně bude konec nebo že alespoň někdo odpadne, abych mohl zpomalit a neztratit přitom tvář. Ale ti dva mě pořád hnali před sebou |o| a tak se nestalo ani druhé a snad ani třetí. Až po 3 km s převýšením 140 m se sklonem 4,6%, při průměrné rychlosti 20,9 km/h a mojí průměrné tepovce 175, kdy jsem si tepnul i 185, konečně nastalo to první a sice, že kopec skončil :-) . Hrozných bylo těch 8:45 min. Ale aspoň jsme zjistili, co a jak, shodli jsme se s Alešem |o| . [147l] [150r] Všichni tři jsme se pak dohodli na tom, že odteď už pojedeme volně, a taky někam dojedeme a neskončíme po 50 km. Hezky jsme se střídali :-) a v dalším velkém kopci to rval pro změnu zase Honza. Další kopce už byly většinou doménou Aleše. Já to zase rozjížděl z kopce, protože s těma kuframa na nosiči :-O to jelo samo a po rovině jsem už jen držel rychlost. Ty moc hezky jezdil Honza. Aleš je moc rád neměl, ale musím říct, že když na něj rovina vyšla, vůbec se nesnažil honem se schovat, ale poctivě je dřel takovým způsobem, že jsme s Honzou vůbec neměli potřebu jít před něj. A proti větru s jeho 62 kg :-O to není žádná sranda a musel si hezky dávat. V Litoměřicích už jsme měli největší kopce za sebou a průměr lehce přes 30 :-) . Už jsme sice jen zrychlovali, ale kopce za Litoměřicemi vystřídal právě ten vítr a tak jsme těch 32 km/h, jak jsem v Litoměřicích počítal, neudělali. V Mostě jsme dojeli Vráu Stejskala :-) , který jel na závod. Nebo z něj, protože mi ukazoval číslo s vlastním jménem. Vráa pak s námi jel až na odbočku na Jirkov. Hezky nám v tom větru a krátkém dešti pomohl :-) . V Chomutově po 102 km jsme na benzínce dali bufet a opět se všichni tři ujistili, že teď už pojedeme opravdu volně a jen do Ostrova, protože se nám s Honzou podařilo Aleše přesvědčit, že z Ostrova už žádný zážitek čekat nemůže, protože se jede po dvouproudovce. Samozřejmě, že jsme to z Chomutova prali stejně jako předtím |o| a to až do Ostrova. Všichni jsme tady skočili do vlaku :-O , nejdříve já a kluci půl hodiny na to na druhou stranu. [148l] [149r] To, že jsou kluci tak rychlí, mě nepřekvapilo. Co jsem ale opravdu nečekal bylo, že takovou štreku vydrželi. Ne to, že ji ujeli, ale že dokázali 150 km jet v tak vysokém a pravidelném tempu, což u bikerů není zvykem. Byl to opravdu vydařený víkend a jsem rád, že jsem poznal zdejší kluky :-) . A [url=www.bikebase.cz//article.php?ARTICLEID=434]tady[/url] si můžete přečíst, jak to viděl Aleš :-).
[hr]
[b]24.4. Po 74 km:[/b] Bajk, ráno 10 km odpoledne 64 km, 31,1 km/h, TF 141, max. 181, nastoupáno 600 m, 1 613 kcal, 19°C, min. 14°C, polojasno. Ráno do práce a odpoledne zbytek okruhu kolem Jesenice.

 

[134r] Byl jsem domluvený s Vikim :-P , že vyjede od elektrárny a pojede mi k FL naproti. Potkali jsme se někde u Hněvína a Viki byl té dobroty, že to otočil a jel se mnou kolem Jesenice, ale z opačné strany, než obvykle jezdím a pak mě přes Libou doprovodil až domů :-) . Chtěl se zlehka vyapat po časovce v Chodově, kterou vyhrál :-) a já chtěl vyapat víkendovou čtyřstovku :-O . Celou cestu foukal vítr, samozřejmě proti, ale to Vikimu nevadí, poněvadž je vůči větru imunní :-P . Mi ten vítr samozřejmě taky nevadil, poněvadž jsem jel za Vikim |o| . Nevím jak Viki, ale já zlehka rozhodně neapal. Aspoň ne v kopcích. Těch 55 km, co jsem jel s Vikim, jsme jeli průměrem 32,1 km/h :-O a to jsme končili o 115 m výše. No, zlepšil se. A hodně ;-) . Takže konečně nadešla doba, kdy budu muset odložit bajka a osedlat silničku, a nedojíždím s křivým xichtem |o| . A to je vše, protože musím konečně taky dodělat ten víkend a dát tam taky nějaké ty fotky :-) .
[hr]
[b]25.4. Út 53 km:[/b] Bajk, ráno 10 km odpoledne 43 km, 17,3 km/h, TF 107, max. 168, nastoupáno 500 m, 1 121 kcal, 22°C, polojasno. Ráno do práce a odpoledne na Zelenou horu a okolí.

 

Původně jsem nikam nechtěl jet, ale bylo hezky a tak jsem se byl podívat na Zelenou horu, protože v pondělí se na ni jede časovka. Projel jsem si tra a opět si uědomil, že bikerem asi nikdy nebudu :-( .
[hr]
[b]26.4. St 72 km:[/b] silnička (plečka), ráno 8 km a odpoledne 64 km, 32,3 km/h, TF 142, max. 176, nastoupáno 585 m, 1 618 kcal, 17°C, oblačno. Ráno do práce a odpoledne zbytek okruhu kolem Jesenice a přes Libou, úplně stejně jako v pondělí.

 

Ráno už bylo 8°C, skočil jsem tedy letos poprvé do krátkých hader :-) s návlekama, sundal ze zdi silniční plečku a nalehko vyrazil. Původně jsem totiž odpoledne chtěl jet Vikiho klasiku :-) přes Krásno, Bečov, Mnichov a ML. Proto taky ta silnička, abych to měl rychle za sebou |o| . Když jsem ale vyjel, zle se zatáhlo a i pár kapek na mě spadlo. Nechtěl jsem riskovat jízdu v dešti, navíc jsem s sebou do vody nic neměl a proto jsem v Nebanicích jel rovně a zopakoval si pondělek :-) . S tím rozdílem, že jsem nejel za Vikim a proti větru jsem si tedy musel pomoci sám, ale na druhou stranu jsem zase měl slabé gumy a kolo o pár kilo lehčí. Nejel jsem nijak zběsile, ale ani se vyloženě neflákal :-) . V kopcích se mi jelo hodně lehce :-) ale z kopce jsem se přistihl, že při padesátce se mi už nechce šlapat :-O . A po rovině taky žádná sláva, jako kdybych nevěděl, že se dá jet o dost rychleji, než jen čtyřicítkou B-] . Ten bajk fakt kazí styl. No, ale za pár dní jedu na tu Šumavu a tam určitě bude pár lidí, s nimiž to opět vylepším :-) , abych zase utáhl jedenáctku a mohl ji drtit, když už ji mám |o| .
[hr]
[240l] [b]27.4. Čt 18 km:[/b] Bajk, jen do práce. Konečně jsem dodal fotky z kritéria v České Lípě :-)) .
[hr]
[b]28.4. Pá 18 km:[/b] Bajk, jen do práce.
[hr]
[b]29.4. So 0 km:[/b] Skvělá věc, když si člověk říká, že má najeto :-P a že by si taky jednou měl pořádně vorazit a venku se jako na objednávku v tuto dobu střídá sněžení s kroupama :-O.
[hr]
[b]30.4. Ne 0 km:[/b] Opět jen odpočinek a balení na cestu. Ráno hodím bágl do Kynšperka a pak se pojedu kouknout na časovku na Zelenou horu. A třetího směr Šumava :-P. Jestli ujedeme vše, co je v plánu (počasí by mohlo vyjít), bude to za šest dní - do 8. května - 1 100 km B-] . Ale to vše, protože je konec měsíce, bude na nové stránce. I fotky ze Zelené hory :-).
[hr]
[i][url=www.bikebase.cz//article.php?ARTICLEID=293]Celý deník[/url][/i] :-P

 

[hr]

 


foto/thumb/0000006480.jpg
foto/thumb/0000006481.jpg
Prémie na Kasárnách
foto/thumb/0000006482.jpg
foto/thumb/0000006515.jpg
foto/thumb/0000006516.jpg
Bláža, Radek a Groba
foto/thumb/0000006518.jpg
Bláža, já a Groba
foto/thumb/0000006519.jpg
První kytka, co jsem letos viděl
foto/thumb/0000006520.jpg
Radek se Zelenou horou za sebou. Nebo že by šel s nákupem ze sámošky?
foto/thumb/0000006521.jpg
foto/thumb/0000006522.jpg
foto/thumb/0000006523.jpg
Radek kousek od Ameriky
foto/thumb/0000006524.jpg
Dyleň 940,3 m n.m.
foto/thumb/0000006526.jpg
foto/thumb/0000006530.jpg
Hladovej Péa
foto/thumb/0000006532.jpg
Moje plečka a já
foto/thumb/0000006533.jpg
Péa na Pinarellu
foto/thumb/0000006534.jpg
Péa na Pinarellu
foto/thumb/0000006535.jpg
foto/thumb/0000006536.jpg
Péa
foto/thumb/0000006550.jpg
Honza
foto/thumb/0000006551.jpg
Viki
foto/thumb/0000006585.jpg
SOOS
foto/thumb/0000006586.jpg
Císařský pramen
foto/thumb/0000006587.jpg
SOOS
foto/thumb/0000006588.jpg
SOOS
foto/thumb/0000006589.jpg
SOOS
foto/thumb/0000006590.jpg
SOOS
foto/thumb/0000006591.jpg
SOOS
foto/thumb/0000006592.jpg
SOOS
foto/thumb/0000006593.jpg
Kus masa, nemáš?
foto/thumb/0000006594.jpg
Tak čau - a přijď zas!
foto/thumb/0000006595.jpg
Říkals něco?
foto/thumb/0000006596.jpg
foto/thumb/0000006597.jpg
foto/thumb/0000006598.jpg
foto/thumb/0000006599.jpg
foto/thumb/0000006669.jpg
Signálka
foto/thumb/0000006670.jpg
Dyleň
foto/thumb/0000006671.jpg
Kája na Dyleni
foto/thumb/0000006672.jpg
Kája na Dyleni
foto/thumb/0000006673.jpg
Nový sešit - vydrží?
foto/thumb/0000006674.jpg
foto/thumb/0000006680.jpg
foto/thumb/0000006681.jpg
Mirka tlačí Větráka
foto/thumb/0000006682.jpg
foto/thumb/0000006683.jpg
foto/thumb/0000006684.jpg
foto/thumb/0000006685.jpg
foto/thumb/0000006686.jpg
NORTHWAVE CELSIUS GTX
foto/thumb/0000006687.jpg
foto/thumb/0000006688.jpg
foto/thumb/0000006689.jpg
Kodl
foto/thumb/0000006690.jpg
foto/thumb/0000006691.jpg
foto/thumb/0000006692.jpg
foto/thumb/0000006694.jpg
foto/thumb/0000006695.jpg
foto/thumb/0000006696.jpg
foto/thumb/0000006697.jpg
foto/thumb/0000006698.jpg
foto/thumb/0000006699.jpg
foto/thumb/0000006700.jpg
foto/thumb/0000006701.jpg
foto/thumb/0000006702.jpg
foto/thumb/0000006703.jpg
foto/thumb/0000006704.jpg
foto/thumb/0000006705.jpg
foto/thumb/0000006706.jpg
foto/thumb/0000006707.jpg
foto/thumb/0000006708.jpg
foto/thumb/0000006709.jpg
foto/thumb/0000006710.jpg
foto/thumb/0000006711.jpg
foto/thumb/0000006712.jpg
Poslední zatáčka Plazivce
foto/thumb/0000006713.jpg
foto/thumb/0000006714.jpg
foto/thumb/0000006715.jpg
foto/thumb/0000006716.jpg
foto/thumb/0000006717.jpg
Pernink
foto/thumb/0000006718.jpg
foto/thumb/0000006719.jpg
Luboš a Karel pod Klínovcem, 1244 m n.m.
foto/thumb/0000006720.jpg
Poslední metry
foto/thumb/0000006721.jpg
foto/thumb/0000006722.jpg
foto/thumb/0000006723.jpg
foto/thumb/0000006724.jpg
foto/thumb/0000006725.jpg
Klínovec
foto/thumb/0000006740.jpg
foto/thumb/0000006741.jpg
Luboš
foto/thumb/0000006742.jpg
foto/thumb/0000006743.jpg
foto/thumb/0000006744.jpg
Pája s Mirkou
foto/thumb/0000006745.jpg
foto/thumb/0000006746.jpg
foto/thumb/0000006747.jpg
foto/thumb/0000006748.jpg
Santiniho drsný pohled
foto/thumb/0000006749.jpg
foto/thumb/0000006750.jpg
foto/thumb/0000006751.jpg
foto/thumb/0000006752.jpg
foto/thumb/0000006753.jpg
foto/thumb/0000006754.jpg
foto/thumb/0000006755.jpg
foto/thumb/0000006756.jpg
Šabiňák
foto/thumb/0000006757.jpg
Šabiňák
foto/thumb/0000006758.jpg
Šabiňák
foto/thumb/0000006759.jpg
Nad Šabiňákem
foto/thumb/0000006818.jpg
Na té ceduli píšou (i v němčině), aby lidi dávali pozor na létající míčky
foto/thumb/0000006819.jpg
Kdo by řekl, že za touhle pasekou už jen sníh
foto/thumb/0000006820.jpg
Stejná paseka, ale z opačné strany
foto/thumb/0000006821.jpg
A takhle tady vaříme mraky
foto/thumb/0000006822.jpg
Přírodní stojan na kolo
foto/thumb/0000006823.jpg
Ani zdaleka to nebyl jediný cyklista, kterého jsem tady nahoře potkal
foto/thumb/0000006824.jpg
Bílý Halštrov
foto/thumb/0000006825.jpg
Lávka k prameni
foto/thumb/0000006826.jpg
foto/thumb/0000006827.jpg
foto/thumb/0000006828.jpg
Silnice z Výhled na Nebesa
foto/thumb/0000007105.jpg
Seeberg
foto/thumb/0000007106.jpg
foto/thumb/0000007107.jpg
Pod Seebergem
foto/thumb/0000007108.jpg
foto/thumb/0000007112.jpg
Venca Sobotka
foto/thumb/0000007113.jpg
Viki s Vencou
foto/thumb/0000007114.jpg
Viki
foto/thumb/0000007115.jpg
Rychlej turista
foto/thumb/0000007116.jpg
Mirka
foto/thumb/0000007117.jpg
Mirka
foto/thumb/0000007118.jpg
Mirka
foto/thumb/0000007119.jpg
Dan
foto/thumb/0000007120.jpg
Dan
foto/thumb/0000007248.jpg
foto/thumb/0000007249.jpg
foto/thumb/0000007250.jpg
foto/thumb/0000007251.jpg
Prácheňská naděje
foto/thumb/0000007252.jpg
foto/thumb/0000007253.jpg
foto/thumb/0000007254.jpg
Aleš, Johny a Vráa
foto/thumb/0000007255.jpg
A máme to za sebou
foto/thumb/0000007256.jpg
Slabší kusy jedou vlakem
foto/thumb/0000007257.jpg
Vráa Stejskal
foto/thumb/0000007354.jpg
foto/thumb/0000007355.jpg
foto/thumb/0000007356.jpg
foto/thumb/0000007357.jpg
foto/thumb/0000007358.jpg
foto/thumb/0000007359.jpg
foto/thumb/0000007360.jpg
foto/thumb/0000007361.jpg
foto/thumb/0000007362.jpg
foto/thumb/0000007363.jpg
foto/thumb/0000007364.jpg
foto/thumb/0000007365.jpg
foto/thumb/0000007366.jpg
foto/thumb/0000007367.jpg
foto/thumb/0000007368.jpg
foto/thumb/0000007369.jpg
foto/thumb/0000007370.jpg
foto/thumb/0000007371.jpg
foto/thumb/0000007372.jpg
foto/thumb/0000007373.jpg
foto/thumb/0000007374.jpg
foto/thumb/0000007375.jpg
foto/thumb/0000007376.jpg
foto/thumb/0000007377.jpg
foto/thumb/0000007378.jpg
foto/thumb/0000007379.jpg
foto/thumb/0000007380.jpg
foto/thumb/0000007381.jpg
foto/thumb/0000007382.jpg
foto/thumb/0000007383.jpg
foto/thumb/0000007384.jpg
foto/thumb/0000007385.jpg
foto/thumb/0000007386.jpg
foto/thumb/0000007387.jpg
foto/thumb/0000007388.jpg
foto/thumb/0000007389.jpg
foto/thumb/0000007390.jpg
foto/thumb/0000007391.jpg
foto/thumb/0000007392.jpg
foto/thumb/0000007393.jpg
foto/thumb/0000007394.jpg
foto/thumb/0000007395.jpg
foto/thumb/0000007396.jpg
foto/thumb/0000007397.jpg
foto/thumb/0000007398.jpg
foto/thumb/0000007400.jpg
foto/thumb/0000007401.jpg
foto/thumb/0000007402.jpg
foto/thumb/0000007403.jpg
foto/thumb/0000007404.jpg
foto/thumb/0000007405.jpg
foto/thumb/0000007406.jpg
foto/thumb/0000007407.jpg
foto/thumb/0000007408.jpg
foto/thumb/0000007409.jpg
foto/thumb/0000007410.jpg
foto/thumb/0000007411.jpg
foto/thumb/0000007412.jpg
foto/thumb/0000007413.jpg
foto/thumb/0000007414.jpg
foto/thumb/0000007415.jpg
foto/thumb/0000007416.jpg
foto/thumb/0000007417.jpg
foto/thumb/0000007418.jpg
foto/thumb/0000007419.jpg
foto/thumb/0000007420.jpg
foto/thumb/0000007421.jpg
foto/thumb/0000007422.jpg
foto/thumb/0000007423.jpg
foto/thumb/0000007424.jpg
foto/thumb/0000007425.jpg
foto/thumb/0000007426.jpg
foto/thumb/0000007427.jpg
foto/thumb/0000007428.jpg
foto/thumb/0000007429.jpg
foto/thumb/0000007430.jpg
foto/thumb/0000007431.jpg
foto/thumb/0000007432.jpg
foto/thumb/0000007433.jpg
foto/thumb/0000007434.jpg
foto/thumb/0000007435.jpg
foto/thumb/0000007436.jpg
foto/thumb/0000007437.jpg
foto/thumb/0000007438.jpg
foto/thumb/0000007439.jpg
foto/thumb/0000007440.jpg
foto/thumb/0000007441.jpg
foto/thumb/0000007442.jpg
foto/thumb/0000007443.jpg
foto/thumb/0000007444.jpg
Mohlo být delší ... za ty prachy
foto/thumb/0000007445.jpg
foto/thumb/0000007446.jpg
foto/thumb/0000007447.jpg
foto/thumb/0000007448.jpg
foto/thumb/0000007449.jpg
foto/thumb/0000007450.jpg
foto/thumb/0000007451.jpg
foto/thumb/0000007452.jpg
foto/thumb/0000007453.jpg
foto/thumb/0000007454.jpg
foto/thumb/0000007455.jpg
foto/thumb/0000007456.jpg
foto/thumb/0000007457.jpg
foto/thumb/0000007458.jpg
foto/thumb/0000007459.jpg
foto/thumb/0000007460.jpg
foto/thumb/0000007461.jpg
foto/thumb/0000007462.jpg
foto/thumb/0000007463.jpg
foto/thumb/0000007464.jpg
foto/thumb/0000007465.jpg
foto/thumb/0000007466.jpg
foto/thumb/0000007467.jpg
foto/thumb/0000007468.jpg
foto/thumb/0000007469.jpg
foto/thumb/0000007470.jpg
foto/thumb/0000007471.jpg
foto/thumb/0000007472.jpg
foto/thumb/0000007473.jpg
foto/thumb/0000007474.jpg
foto/thumb/0000007475.jpg
foto/thumb/0000007476.jpg
foto/thumb/0000007477.jpg
foto/thumb/0000007478.jpg
foto/thumb/0000007479.jpg
foto/thumb/0000007480.jpg
foto/thumb/0000007481.jpg
foto/thumb/0000007482.jpg
foto/thumb/0000007483.jpg
foto/thumb/0000007484.jpg
foto/thumb/0000007485.jpg
foto/thumb/0000007486.jpg
foto/thumb/0000007487.jpg
foto/thumb/0000007488.jpg
foto/thumb/0000007489.jpg
foto/thumb/0000007490.jpg
foto/thumb/0000007491.jpg
foto/thumb/0000007492.jpg
foto/thumb/0000007493.jpg
foto/thumb/0000007494.jpg
foto/thumb/0000007495.jpg
foto/thumb/0000007496.jpg
foto/thumb/0000007497.jpg
foto/thumb/0000007498.jpg
foto/thumb/0000007499.jpg
foto/thumb/0000007500.jpg
foto/thumb/0000007501.jpg
foto/thumb/0000007502.jpg
foto/thumb/0000007503.jpg
foto/thumb/0000007504.jpg
foto/thumb/0000007505.jpg
foto/thumb/0000007506.jpg
foto/thumb/0000007507.jpg
foto/thumb/0000007508.jpg
foto/thumb/0000007509.jpg
foto/thumb/0000007510.jpg
foto/thumb/0000007511.jpg
foto/thumb/0000007512.jpg
foto/thumb/0000007513.jpg
foto/thumb/0000007514.jpg
foto/thumb/0000007515.jpg
foto/thumb/0000007516.jpg
foto/thumb/0000007517.jpg
foto/thumb/0000007518.jpg
foto/thumb/0000007519.jpg
foto/thumb/0000007520.jpg
foto/thumb/0000007521.jpg
foto/thumb/0000007522.jpg
foto/thumb/0000007523.jpg
foto/thumb/0000007524.jpg
foto/thumb/0000007525.jpg
foto/thumb/0000007526.jpg
foto/thumb/0000007527.jpg
foto/thumb/0000007528.jpg
foto/thumb/0000007529.jpg
foto/thumb/0000007530.jpg
foto/thumb/0000007531.jpg
foto/thumb/0000007532.jpg
foto/thumb/0000007533.jpg
foto/thumb/0000007534.jpg
foto/thumb/0000007535.jpg
foto/thumb/0000007536.jpg
foto/thumb/0000007537.jpg
foto/thumb/0000007538.jpg
foto/thumb/0000007539.jpg
foto/thumb/0000007540.jpg
foto/thumb/0000007541.jpg
foto/thumb/0000007542.jpg
foto/thumb/0000007543.jpg
foto/thumb/0000007544.jpg
foto/thumb/0000007545.jpg
foto/thumb/0000007546.jpg
foto/thumb/0000007547.jpg
foto/thumb/0000007548.jpg
foto/thumb/0000007549.jpg
foto/thumb/0000007550.jpg
foto/thumb/0000007551.jpg
foto/thumb/0000007552.jpg
foto/thumb/0000007553.jpg
foto/thumb/0000007554.jpg
foto/thumb/0000007555.jpg
foto/thumb/0000007556.jpg
foto/thumb/0000007557.jpg
foto/thumb/0000007558.jpg
foto/thumb/0000007559.jpg
foto/thumb/0000007560.jpg
foto/thumb/0000007561.jpg
foto/thumb/0000007562.jpg
foto/thumb/0000007563.jpg
foto/thumb/0000007564.jpg
foto/thumb/0000007565.jpg
foto/thumb/0000007566.jpg
foto/thumb/0000007567.jpg
foto/thumb/0000007568.jpg
foto/thumb/0000007569.jpg
foto/thumb/0000007570.jpg
foto/thumb/0000007571.jpg
foto/thumb/0000007572.jpg
foto/thumb/0000007573.jpg
foto/thumb/0000007574.jpg
foto/thumb/0000007575.jpg
foto/thumb/0000007576.jpg
foto/thumb/0000007577.jpg
foto/thumb/0000007578.jpg
foto/thumb/0000007579.jpg
foto/thumb/0000007580.jpg
foto/thumb/0000007581.jpg
foto/thumb/0000007582.jpg
foto/thumb/0000007583.jpg
foto/thumb/0000007584.jpg
foto/thumb/0000007585.jpg
foto/thumb/0000007586.jpg
foto/thumb/0000007587.jpg
foto/thumb/0000007588.jpg
foto/thumb/0000007589.jpg
foto/thumb/0000007590.jpg
foto/thumb/0000007591.jpg
foto/thumb/0000007592.jpg
foto/thumb/0000007593.jpg
foto/thumb/0000007594.jpg
 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 1   images/ga_count.png 1

Deník rychlého turisty - Duben 2006

TitulekAutorDatum
OpravaPavel Kozlík11.05.2006 23:55:15
Fotky ze sobotního kritéria jsou na světěPavel Kozlík28.04.2006 10:24:45
images/line3.gifRe: Fotky ze sobotního kritéria jsou na světěPavel Kozlík29.04.2006 11:48:14
images/line1.gifRe: Fotky ze sobotního kritéria jsou na světěAleš Gregor29.04.2006 10:36:21
Ty seš ďábelMiroslava Rýdlová24.04.2006 19:31:42
images/line1.gifRe: Ty seš ďábelAleš Gregor24.04.2006 21:55:03
Podareny navratMichal Mach24.04.2006 07:09:51
images/line3.gifRe: Podareny navratPavel Kozlík25.04.2006 08:39:39
images/line3.gifRe: Podareny navratJohny24.04.2006 11:03:12
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Podareny navratPavel Kozlík25.04.2006 08:11:38
images/line1.gifRe: Podareny navratAleš Gregor24.04.2006 10:59:26
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Podareny navratPavel Kozlík25.04.2006 08:25:41
Lípa?Aleš Gregor20.04.2006 23:35:47
images/line3.gifRe: Lípa?Pavel Kozlík21.04.2006 00:26:05
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Lípa?Aleš Gregor21.04.2006 01:03:06
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Lípa?Pavel Kozlík21.04.2006 21:35:00
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Re: Lípa?Aleš Gregor21.04.2006 22:20:22
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Lípa?Aleš Gregor21.04.2006 22:19:22
images/line1.gifRe: Lípa?Pavel Kozlík21.04.2006 00:22:20
Není kolo jako kolo?Miroslava Rýdlová19.04.2006 07:47:54
images/line1.gifRe: Není kolo jako kolo?Pavel Kozlík19.04.2006 08:41:48
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Není kolo jako kolo?Miroslava Rýdlová19.04.2006 09:00:19
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Není kolo jako kolo?Aleš Gregor19.04.2006 11:42:59
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Miroslava Rýdlová19.04.2006 12:12:33
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Aleš Gregor19.04.2006 12:16:18
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Pavel Kozlík19.04.2006 22:30:16
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Miroslava Rýdlová19.04.2006 12:29:28
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line2.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Aleš Gregor19.04.2006 13:14:52
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Miroslava Rýdlová19.04.2006 12:27:57
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Aleš Gregor19.04.2006 13:16:48
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Pavel Kozlík19.04.2006 21:10:04
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Aleš Gregor19.04.2006 22:16:54
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Není kolo jako kolo?Mike19.04.2006 12:40:34
Válel sis doma šunky? B-]Miroslava Rýdlová17.04.2006 21:49:11
images/line1.gifRe: Válel sis doma šunky? B-]Pavel Kozlík17.04.2006 22:36:21
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Válel sis doma šunky? B-]Miroslava Rýdlová17.04.2006 22:41:13
Konečně konec,Jiří Waldhauser10.04.2006 15:38:46
images/line3.gifRe: Konečně konec,Radovan Vlček10.04.2006 18:50:22
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Konečně konec,Jiří Waldhauser11.04.2006 16:29:55
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Konečně konec,Aleš Gregor11.04.2006 16:50:49
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Konečně konec,Jiří Waldhauser11.04.2006 17:10:33
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Konečně konec,Aleš Gregor11.04.2006 17:38:33
images/line1.gifRe: Konečně konec,Pavel Kozlík10.04.2006 17:29:09
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Konečně konec,Radovan Vlček10.04.2006 18:47:40
Popisky k fotkámAleš Gregor09.04.2006 21:21:34
images/line1.gifRe: Popisky k fotkámPavel Kozlík09.04.2006 22:10:31
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Popisky k fotkámAleš Gregor10.04.2006 13:24:57
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Popisky k fotkámRadovan Vlček10.04.2006 19:21:48
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Popisky k fotkámPavel Kozlík10.04.2006 17:49:10
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Popisky k fotkámAleš Gregor11.04.2006 15:56:19
200 na biku?Aleš Gregor09.04.2006 21:19:59
images/line1.gifRe: 200 na biku?Pavel Kozlík10.04.2006 13:00:05
images/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: 200 na biku?Radovan Vlček10.04.2006 19:23:41
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: 200 na biku?Mirka11.04.2006 15:48:16
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík11.04.2006 19:44:00
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Radovan Vlček11.04.2006 19:48:58
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík12.04.2006 00:08:34
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Mirka12.04.2006 20:17:53
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík12.04.2006 21:42:57
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Aleš Gregor13.04.2006 11:13:53
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík13.04.2006 22:17:02
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Radovan Vlček14.04.2006 19:16:44
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík14.04.2006 22:15:32
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Aleš Gregor15.04.2006 23:28:25
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík15.04.2006 23:41:03
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Aleš Gregor13.04.2006 10:59:02
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Re: Re: 200 na biku?Radovan Vlček11.04.2006 19:38:51
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Mirka12.04.2006 20:36:01
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Radovan Vlček12.04.2006 20:57:21
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: 200 na biku?Aleš Gregor11.04.2006 15:59:56
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík11.04.2006 19:37:07
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: Re: Re: 200 na biku?Aleš Gregor11.04.2006 19:57:38
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: 200 na biku?Aleš Gregor10.04.2006 13:25:41
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: 200 na biku?Pavel Kozlík10.04.2006 19:28:20
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: 200 na biku?Aleš Gregor11.04.2006 15:58:19
ČAU DRACI Z CHEBUKarel Kunz09.04.2006 11:44:33
images/line1.gifRe: ČAU DRACI Z CHEBUPavel Kozlík09.04.2006 15:05:01
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: ČAU DRACI Z CHEBURadovan Vlček09.04.2006 18:22:20
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: ČAU DRACI Z CHEBUPavel Kozlík09.04.2006 19:11:35
images/line4.gifimages/line4.gifimages/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Re: Re: ČAU DRACI Z CHEBURadovan Vlček09.04.2006 19:33:40
Pavle,vítej „na hlavní třídě“Jiří Waldhauser02.04.2006 20:59:46
images/line3.gifRe: Pavle,vítej „na hlavní třídě“Pavel Kozlík02.04.2006 21:23:40
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Pavle,vítej „na hlavní třídě“Radovan Vlček02.04.2006 21:37:14
images/line1.gifRe: Pavle,vítej „na hlavní třídě“Radovan Vlček02.04.2006 21:16:47
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Pavle,vítej „na hlavní třídě“Jiří Waldhauser05.04.2006 15:07:57
k tý Dyleni a deníku z 2.4.2006Radovan Vlček02.04.2006 20:01:54
images/line1.gifRe: k tý Dyleni a deníku z 2.4.2006Pavel Kozlík02.04.2006 21:17:00
Dyleň a červená šipkaRadovan Vlček02.04.2006 10:22:06
images/line3.gifRe: Dyleň a červená šipkaPavel Kozlík02.04.2006 21:43:38
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Dyleň a červená šipkaRadovan Vlček02.04.2006 22:23:19
images/line1.gifRe: Dyleň a červená šipkaRadovan Vlček02.04.2006 10:26:16
No povadle..Radovan Vlček01.04.2006 23:44:55
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif 
sisli escort mecidiyekoy escort taksim escort umraniye escort istanbul escort besiktas escort bomonti escort istanbul escort