images/fm_new.gifBikeBase.cz - shrnutí a vyhlídky serveru

images/fm_reply.gif
Pánové,
11.03 21:07 - Jiří Waldhauser
Pánové,konec dobrý,všechno dobrý.Měl jsem napsaný přízpěvek,psal jsem ho poněkud déle,jedno oko by nezůstalo suché-bylo to moje vyznání,dám „odeslat“-stránku nelze zobrazit,modem byl vypnutý.Než mi to znovu klekne-kluci pište klidně všichni dál,platí i pro Baliho,kterému jsem to málem „zakázal“.Helejte se,je to můj poslední komunikační kanál,přeci si ho vlastní debilitou nenechám zavřít.Připouštím,mám rád diskuze,kde o něco jde,kde každý ukáže,kam „až to pustí“.Teď se toho moc dělat nedá,je čas psát,potom ho už tolik nebude.Doufám,že nám Pavel z Hazlova dá vědět,až přez naše Lužičky pojede někam do dáli,určitě ho rádi kousek doprovodíme.Pro ty,kteří se budou chtět zúčastnit XC-01.04.v Benešově,asi to bude na běžkách,Aleši,nezbude,než to zkusit.Nemusíš se toho bát,já už na běžkách jenom chodím.Zkus to a můžu Ti na 100% slíbit,že se Ti to bude líbit.Pánové,mějte se.dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Pánové,
11.03 22:07 - Pavel Kozlík
K tomu mizení příspěvků - já si pro jistotu příspěvky nejdříve napíšu ve Wordu. Má to i tu výhodu, že ti Word sám i trochu zkontroluje pravopis. Pak je zkopíruji do BB a natlačím fotky a smajlíky.

images/fm_reply.gif
Re: Re: Pánové,
12.03 10:37 - Jiří Waldhauser
Dík za radu,Pavle,asi to začnu také praktikovat.S tím pravopisem bojuji-napíši,kouknu jak to vypadá,když se mi to na pohled nelíbí,změním.Ještě odpovím Alešovi-vždy já Tě mám taky rád.Jak psal Aleš,napadlo u nás něco sněhu,ještě k tomu fouká vítr,někde to je vyfoukané,někde se tvoří závěje,dopíší a jdu bojovat se sněhem,nedokáži odhadnout pokolikáté již v této zimě.S tou psychikou,to je horší,než fyzická zátěž,na to platí jedině:fyzická zátěž,ta to bezpečně v hlavě srovná.Tak kluci-ahoj.dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Pánové,
12.03 09:49 - Aleš Gregor
Ale dyk my tě máme rádi dědku! My si tě necháme.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Díky!
11.03 20:03 - Martin Bali-Jenčík
Díky všem za podporu! Je to příjemné. Psal bych, i kdybych se nedostal na hlavní stánku. A priori jsem s tím předem ani nepočítal. Tento projekt se mi líbil, proto jsem se tu registroval. Dobrou referencí pro mě bylo Peklo Severu a oba závody ČP v XC, kterých jsem se jako divák zúčastnil a které zaslouží absolutorium po všech stránkách. Zaujali mě i články Aleše a ostatních. Tak jsem chtěl také přispět a chtěl jsem si to psaní zkusit. O kvalitě a přínosu mých příspěvků a znalosti cyklistického prostředí nech rozhodne laskavý čtenář sám. Jen jedno Vám musím slíbit - budou to mé názory a nebudu je skrývat. Budu psát, dokud mě to bude bavit, budu mít čas a dokud mě tu Aleš nechá:-).
PS: Články ostatních se mi hodně líbí a proto, pokud hodnotím, dávám za 1 (své samozřejmě nehodnotím!). Přesvědčil jsem se, že to psaní stojí nemalé úsilí a není jednoduché vyjít se svou kůží na trh. Tomu hodnocení (udělování známek) tady nerozumím. Obávám se, že se jedná o zlomyslnost. Např. článek Hanky-Švícka byl ve všech ohledech výborný (zábavný, originální, dobré téma, atd.) a vysloužil si za 3. To samé platí o příspěvku "Sixtus" apod.
images/fm_reply.gif
Přemýšlím,kudy chodím,
11.03 10:22 - Jiří Waldhauser
Přemýšlím,kudy chodím,něco mne napadlo,venku vymrazuji běžky,tak krátce a hlavně,abych to nezapomněl.Co to zkusit takhle:Portál-vstup do bikebase/doufám,že se tomu tak říká/-Nahoře záložky,s označením,místo názvů-„ty malé obrázky“-myslím rozdělení-MTB,silniční cyklistika,tréninky,závody,bikeři,novinky-přehled nejaktuálnějších závodů,ze světa-přejaté věci z jiných webových stránek atd.Hlavně bych vyřadil-HLAVNÍ STRÁNKU,to je buržoasní přežitek z nedávné doby.Odpadne komise „tří vousatých soudruhů“,která rozhodne,co se kam pustí.Každý,kdo bude chtět něco napsat,vybere si záložku,nic nebude cenzurováno/s upozorněním-necenzurováno/,samotný Internet takto pracuje,pokud mohu sledovat fora,kde vystoupí jedinec „z řady“,je mu to dáno vždy dosti výstižně na srozuměnou.Prostředek portálu by mohla tvořit fota,po stranách taky určitě něco vymyslíte a jdu na běžky.Hurá na Jedličnou,ještě předevčírem tam bylo 1metr sněhu.Jedličná leží na vrcholu stoupání,pár chalup,mezi Polevskem a Kytlicemi/někdo píše-Kytlicí/v nadmořské výšce asi 500metů.Nejbližší větší město-Nový Bor,pro ty kteří to tu neznají,prostě běžecký ráj s perfektní přírodou.Ahojtě.dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Přemýšlím,kudy chodím,
11.03 11:09 - Pavel Kozlík
Tohle bych, Jirko, až tak brutálně neřešil. Hlavní stránka je hlavní stránka a bez ní bys mohl mít pocit, že se admin fláká a nic nedělá |o|. A taky jsou lidé, kteří píší na dost profesionální úrovni a právě jejich články tam svou formou určitě patří. Mám na mysli např. články p. Bali-Jenčíka, který by asi těžko psal, kdyby hlavní stránka nebyla. A hlavní stránka s těmito články zvyšuje návštěvnost. I když jsou jeho články určitě zajímavé, nepatří mezi ty, kvůli kterým na tento server chodím např. já. No a my, kteří se zajímáme o jiný druh článků, si je najdeme (že to tak funguje je vidět třeba na mém deníku, který má docela hezkou návštěvnost, i když jsem ho dloho měl jako soukromý a to mě hodně těší :-)), protože taková návštevnost má jinou vypovídací hodnotu, něž návštevnot článku na hlavní stráce, na který klikne každý). A s tou cenzurou to Aleš vysvětlil a má to logiku - kdyby na hlavní stránku mohlo úplně cokoli, brzy by se to zvrhlo a portálu by to mohlo ubížit.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Přemýšlím,kudy chodím,
11.03 12:07 - Aleš Gregor
JO!
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Přemýšlím,kudy chodím,
11.03 12:21 - Pavel Kozlík
To se máš, když bydlíš v končinách, kde kopec 500 m vysoký má svoje jméno :-O. Já abych se dostal do 500 m, musím jet dolů :-(.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Přemýšlím,kudy chodím,
11.03 16:09 - Jiří Waldhauser
Kopec jsem myslel kopec,kudy ve silnice.To jméno nese zmíněná osada.Nechápu Pavle,jak tam můžeš jezdit na kole,viděl bych to jako neprůjezdné.Zřejmě tam fouká Golfský vítr.Jenom pro informaci vyškrabat se autem nahoru z obou stran-no je tam krátké,ale dost strmé stoupání.Ještě k tomu systemu,co jsem vymyslel přímo hlavou,asi nějaká kontrola musí být,jinak by se tam mohli objevit úplně jiné věci.Teď budu dělat chytrého,ve věci práva existuje právní síla/síla danného dokumentu/,největší právní sílu má ústava,potom jsou zákony,potom-no někde to mám napsané,prostě z hlavy nevím,chtěl jsem jenom dle mého názoru určit pořadí článků na „hlavní stránce“.Cyklistika je o jezdění,tudíž-nejdřív něco musím ujet,pak o tom mohu psát.Takový článek má největší právní sílu.Články přejaté z jiných serverů-opálené,na hlavní stránky nepatří.Vzhledem k tomu,že dotyčný pisatel s tím mohl mít nemalou práci,bude jeho práce stavěna na stejnou úroveň,zrušením hlavní stránky.Každý,kdo vstoupí na portál si svobodně vybere svoji záložku.„Pavle,chtěl jsem na tobě waty-psal jsi,že stejné údaje uvádí i Hruška.Tak jsem do toho článku nakouk,to jsem si „naběhnul“.Hele,Aleš je schopnej člověk/neustále testuji jeho psychickou odolnost,má ji velkou,do cyklistiky je správně „zabejčelej“,má kolem sebe tým schopnech lidí-„pánové blahopřeji“,takže věřím,že on si s tím určitě poradí a když to jenom trochu půjde,dědkovi vyhoví.Mějte se.dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Přemýšlím,kudy chodím,
11.03 17:06 - Aleš Gregor
Už jsem o tom psal v tom článku.
1. Hlavní stránka bejt musí - je to takovej přehled co se dá od stránek čekat a co je tam nového.
2. zatim jsme nic krom inzerátů na hlavní stránku neodmítli a ty tam dávat ani nebudu
3. Už jsme psal o jistém systému kvality autových článků - pokud borec napíše určitej počet článků, který budou mít od čtenářů určitou známku, tak bude moci publikovat bez souhlasu.

Je to proto, že někdo se na stránky dostane jen tak, regne se easy(zadarmo) a pro prdel sesmolí totál kravinu. Ta kravina se objeví prostřednictvím našeho RSS na X serverech.... to by asi nebylo dobrý.

Jinak jsem samozřejmě pro absolutní volnost v mezích slušnýho chování...tak jak to bylo doteď.

Díky za příspěvky,
Aleš a spol.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Přemýšlím,kudy chodím,
11.03 17:41 - Pavel Kozlík
Ta sjízdnost cest u nás bude asi dána tím, že tu máme plno tržnic a kasin, ke kterým je třeba zajistit přístup, aby si socky z Německa mohly levně nakoupit a za sociální dávky se pobavit a samozřejmě při tom taky vývézt nějaký ten odpad. Jinak mi přímo za barákem začíná kopec na Výhledy a Nebesa směr Aš, po němž se po silnici dostanu o 150 m výše do výšky 703,2 m a na bajku mimo silnici ještě o 40,9 m výš. Jinak ale bydlím v kraji, kde je půl roku zima a půl roku chladno a kdo má zahrádku a chce mít na ní nějakou tu rostlinku, musí si zasadit smrk :-O.
Jinak k těm článkům, vím přesně, o čem píšeš - taky se mě dotklo, jak se autor bez znalosti věci vyjadřuje k Pavlovi Padrnosovi, protože kdyby opravdu jezdil, tak by věděl o čem cyklistika je a nikdy by to nenapsal. Cyklisté jako je Padrnos dělají závod závodem, starají se o tempo a pak ještě dokopou svého lídra do půlky kopce, aby ten, odpočinutý, mohl vyhrát. A roli domestika si nezvolil proto, že by nebyl dobrý, ale právě proto, že mu nedělá problémy celý závod dřít, což by mu jako lídrovi dovoleno nebylo. Jediný nedostatek (spíš se jedná o povahovou vlastnost :-), než nedoatatek) má v tom, že jeho ambice vyhrávat nejsou tak silné. A jestli lídr musí něčím vynikat, pak je to vedle výkonnosti právě toto. Znám to z vlastní zkušenosti a proto mi je Padrnosův styl velmi blízký (po loňském amatérském MR v Mostě, mi Viki řekl, že "jezdím jako Padrnos pro celý |o|, a pak se nechám v cíli přespurtovat", někde to i ve svém deníku napsal. Ale taky jsme - Céčkaři - měli každý okruh o minutu rychlejší, než Áčkaři). To ale neznamená, že by články p. Bali-Jenčíka byly špatné, jen prostě tolik nejezdí a tak se občas splete :-O.
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif