www.havenmtbseries.cz/serialn.php?ARTICLE&NEW&SERIALID=130
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Warning: Creating default object from empty value in /home/users/haven/havenmtbseries.cz/web/cls_register.php on line 83
Debug:
/home/users/haven/havenmtbseries.cz/web/cls_register.php [83] : dxn_error_handler(2, Creating default object from empty value, /home/users/haven/havenmtbseries.cz/web/cls_register.php, 83, Array)

/home/users/haven/havenmtbseries.cz/web/cls_page.php [86] : loginUser/home/users/haven/havenmtbseries.cz/web/cls_serial.php [61] : getPage/home/users/haven/havenmtbseries.cz/web/serialn.php [94] : getPage


Array
(
  [SCREEN_W] => 
  [SCREEN_H] => 
  [BIKEBASE] => Array
    (
      [lang] => CZ
    )

  [SERIALID] => 130
  [PID] => 130
  [PID_TYPE] => S
  [POST] => 
)


Array
(
  [ARTICLE] => 
  [NEW] => 
  [SERIALID] => 130
)
Haven MTB SERIES 2019 -
reklama
images/bb2.png

Přihlášení

Uživatelské jméno  
Heslo  
Zapomněli jste jméno a heslo? Klikněte zde.

Přihlašovací údaje

Uživatelské jméno  Tento údaj je skrytý, nebude nikde zverenen - slouží pro Vaši registraci do systému. Zvolte jméno, které si budete dobre pamatovat, nebo si jej peclive uschovejte. Tento údaj musí být vyplnen.
Zde prosím zapište název závodubez uvedení roku. Rok se přiřazuje k názvu závodu automaticky (např. pokud uvedete název Peklo severu, tak bude název v roce 2005: Peklo severu 2005) Po sezóně máte možnost založit nový ročník závodu přímo na stránce závodu a ten bude uveden jako další ročník s vazbami na ročník předešlý. Veškeré údaje starších ročníků vč. článků, fotografií a výsledků atd. zůstávají zachovány. Tento údaj musí být vyplněn!
Heslo  
Ověření hesla  Vyberte prosím disciplínu závodu.
Doména 3. řádu  
Pokud vyplníte kolonku Doména 3. řádu systém bikebase.cz vytvoří k vašemu účtu adresu pod doménou bikebase.cz a to ve formátu vas_text.bikebase.cz. Text vyplňujte prosím bez diakritiky a používejte jen znaky A-Z, a-z, 0-9, pomočku, podtržítko a tečku. Pokud zde vyplníte jiné znaky systém adresu nevytvoří.

Údaje o bikerovy

Jméno / příjmení  Bude zobrazováno ve výsledkových listinách a pod clánky, které napíšete. Tento údaj musí být vyplnen. Polícko verejné - pokud pole zaškrtnete, bude údaj zverejnen všem návštevníkum serveru Bikebase, kterí navštíví váš profil (Vaše osobní stránka, na které jsou automaticky uvedeny Vaše výsledky a fotografie ze závodu).
Přezdívka  
Region  
Ulice, č.p.  
PSČ / Město  
Tým  Zde vepište název klubu, nebo týmu. Pod tímto týmem budete zobrazováni na výsledkových listinách. Pokud jste cleny vetšího týmu, nechte kolonku nevyplnenou. Po dokoncení registrace, kliknetena na Váš tým v Hlavní nabídce v odkazu týmy a zažádejte o potvrzení clenství v týmu. Až Vám správce (zakladatel) týmu potvrdí prijetí, bude kolonka tým vyplnena automaticky. Pokud není Váš tým ješte založen mužete ho založit sami - stanete se tak jeho správci a budete rozhodovat o prijetí nových clenu. Správcovství mužete pozdeji predat další registrované osobe.
E-mail  Uvedte Váš kontaktní e-mail. Jestli že jste poradatel, nebo správce týmu, závodu ci seriálu vyplnte toto pole a zaškrtnete kolonku verejné. E-mail bude též sloužit k odesílání výsledku.
WWW  Pokud máte vlastní stránku, kterou chcete predvést návštevníkum Bikebase vyplnte pole www a zaškrtnete kolonku "verejné"
Telefon  Uvedte Vaše kontaktní telofonní císlo. Jestliže jste poradatel, nebo správce týmu, závodu ci seriálu vyplnte toto pole a zaškrtnete kolonku verejné.
ICQ