o závodech

23.03.2008 - Petr Cinkán

Vzhledem k tomu, že se nám blíží první termíny dubnových závodů ,tak si Vám dovoluji popsat co jsme pro Vás v tomto roce připravili.

 

Bikemarathony:
25.5 Okolo Liberce www.cyklomaratontour.cz/okololiberce
6.9 Bike Babí léto 2008 bbl.spinfit.cz

 

XC:
17.5 Bikeatlon 2008 bikeatlon.spinfit.cz

 

Silnice: Liberec Road Cycling Cup 2008 - casovky.spinfit.cz
15.5 Milíře (start je z Proseče)
22.5 Vítkovem (start je z Chrastavy)
31.5 Jizerky TOUR - silniční závod vedoucí přes Oldřichov v Hájích, Raspenava, Nové Město pod Smrkem, Swieradow Zdroj, Szklarska Preba, Jakuszyce, Harrachov, Kořenov, Smědava, Bílý potok, Hejnice, Raspenava, Oldřichov v Hájích, Bedřichov, Liberec. Neboduje se pořadí, ale pouze účast a absolvování celého okruhu - cca 140km. Start je od vrátnice pivovaru Konrád. Závod bude zajištěn doprovodným vozidlem s občerstvením a pitím.
5.6 Slovanka (start je z Jablonce)
19.6 Maliník (Finále – start je z Kateřinek v Liberci)

 

Dětský MTB CUP Libereckého kraje
13.4.2008 Liberec – Vratislavice(Pivovar)
17.5. 2008 Liberec - Lidové sady ( součást 3.ročníku Bikeatlonu)
25.5. 2008 Liberec - areál Vesec ( součást Libereckého maratónu)
14.6.2008 Liberec – areál Vesec (součást 24 hodin mtb)
22.6.2008 Liberec – Vratislavice(Pivovar)
6.9. 2008 Chrastava u Liberce ( součást 7. ročníku Mezinárodního závodu Bike Babí léto) – Finále celého seriálu

 


Bike Babi leto 2008 – 7.ročník
Babí léto je tradičním otvíracím závodem podzimní bikeové sezóny. Bude se konat již po 7-mé a je charakteristický pohodovou atmosférou s citlivým dávkováním adrenalinu. Zážitky závodníků navíc umocňuje začínající babí léto, které patří k nejkrásnějším bikerským obdobím v roce. V rámci závodu se jede pateční večerní kritérium XC Shortttack na 20 minut.
BBL se pyšní přívlastkem pravý horský, který si přisvojuje díky trase, která Vás protáhne Ještědským hřebenem a severozápadním cípem Jizerských hor. Prvních 55km, tak to je opravdu nefalšované bikeové Eldorádo a posledních 33km už patří dlouhým tempařským rovinkám, které přivítá každý rider. Závod je tradičně se zahraniční účastí, kdy si k nám najdou cestu i bikeři z okolních států.

 

Bikeatlon 2008 – 3.ročník
Protože rádi experimentujeme a vymýšlíme nové věci, tak jsme připravili Biketalon. Předností je eliminace neduh hromadných závodů s velkým počtem účastníků a zbaví Vás mačkanice na startu i na trase. Systém závodu jsme převzali z běžeckého závodu Gundersenovou metodou. Na trasu časovky vyráží každý sám dle pevných časových rozestupů a na trasu XC stíhačky v pořadí a s časovými rozestupy dosaženými v časovce. Jednoduše řečeno se jedná o dva závody v jednom, kdy se sčítají časy z každého z nich. Každý si jede vlastně svůj závod, ale díky stíhačce jsou zaručeny vzrušující stíhací závody.

 

Okololiberce - 1.ročník
Jedná se o nový závod, který je umístěn do areálu pro pořádání Mistrovství světa v klasickém lyžování 2009 ve Vesci. Trasa je sitouvána mezi Libercem a Jabloncem a je určena pro širokou sportující veřejnost. V rámci marathonu se bude konat 1.závod XC seriálu závodu pro děti.

 

Liberec Road Cycling Cup - 2.ročník
Seriál čtvrtečních cyklistických časovek. Pro rok 2008 jsme zařadili i atraktivní etapu, která povede nejkrásnějšími asfalty v Jizerských horách.


 

images/sekcehlleft.gif

Soubory ke stažení

images/sekcehlright.gif
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2   images/ga_count.png 20

Spinfit racing Season 2008

TitulekAutorDatum
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif