pozvánka

18.08.2015 - Lucie Tomečková

V sobotu 22.8.2015 Vás srdečně zveme na šestý závod Jihočeského MTB poháru a zároveň 5. závod Galaxy série – TREK JISTEBNICKÝ MARATON. Na dlouhé trati se zde pojede Mistrovství ČR v BikeGolfu 2015 a v rámci vložených dětských závodů jako Jihočeský pohár mládeže.

Závodit začneme v 9 h v Jistebnických sadech od těch nejmenších dětí na odrážedlech a pokračovat budou další dětské kategorie až do starších žáků a žákyň.
V 11:30 h odstartuje z Náměstí v Jistebnici hlavní závod na 44 km s převýšením 1.030 výškových metrů a provedeme Vás těmi nejhezčími kouty Jistebnické vrchoviny, mimo jiné s výjezdem na její nejvyšší vrchol – Javorovou skálu 723 m n./m a převážně milovníci zimních sportů jistě ocení výjezd či výšlap sjezdovky Monínec s výhledem na nově zrekonstruovaný hotel.
Ve 12:00 h zazní startovní výstřel pro krátkou trasu 29 km s převýšením 679 výškových metrů – povede po stopách závodníků trasy dlouhé, v lese za občerstvovací stanicí ve Smrkově se trasy rozdělí a přes Nehonín a Jistebnické sady přijedou závodníci do cíle.

Shrnutí:
Prezentace:
pátek 19-21:00 v KD Jistebnice
sobota 7:30 – 10:30 v KD Jistebnice

Start:
9:00 h dětské kategorie Jistebnické sady (start i cíl)
11:30 h trasa A (delší) – Náměstí Jistebnice
12:00 h trasa B (kratší) – Náměstí Jistebnice
Cíl – malé náměstí – před KD Jistebnice

Vyhlášení:
12:15 h dětské kategorie
16:00 h trasa A, trasa B, vítězové Závodu ve skoku dalekém

Po závodě: občerstvení pro závodníky, možnost občerstvení pro nezávodníky, živá hudba s kapelou Rock&Lärm, pro děti po celý den skákací hrad zdarma a program zajištěný sdružením APLA Jižní Čechy (asociace pro lidi s autismem)

V rámci našeho závodu se můžete a nemusít zúčastnit Závodu ve skoku dalekém, který pro vás připravil a zajistil Fan klub Fiat Tábor.

Přijďte všichni a ještě s sebou vezměte někoho dalšího, a se Vám závod líbí a zůstaňte s námi až do pozdních nočních či ranních hodin a hlavně se dobře bavte.

Na všechny se těší pořadatelé ze SPSVD Jistebnice.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.51   images/ga_count.png 47

Trek Jistebnický maraton za dveřmi

TitulekAutorDatum
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif