o závodech

30.08.2012 - Miroslav Patka

Od závodu uplynulo několik dnů a já našel konečně chvíli času, abych rekapituloval nedělní klání a přiložil první sadu fotek ze závodu. Další budou následovat a nejspíš je najdete na [link=rajčeti]preciosabiketeam.rajce.idnes.cz/Okolo_Senova_2012[/link]. Závodu se zúčastnilo včetně dětí a juniorů skoro 150 závodníků. To nám udělalo velikou radost a věříme, že i příští rok bude účast hojná. Snažili jsme se, abyste za své startovné dostali maximální servis, nějakou památku a abyste si závod jednoduše užili. Je velká škoda a moc mne mrzí, že díky selhání pár jednotlivců z řad pořadatelů došlo k velkým kolizím a několik závodníků, včetně jedné elitní skupiny, se ztratilo. Mohu všem slíbit, že příští rok se to již nestane. Někteří nás kritizovali, že tra nebyla dobře označená, ale věřte mi, že značení jsme věnovali několik desítek hodin. Bohužel je v našich krajích dobrou tradicí tra odznačovat a nebo dokonce přeznačovat. Ještě v sobotu večer jsme kompletně předělávali tra ze Svoru, protože nám ji nějaký vtipálek poslal na Novou Hu. Velkou část fábor někdo sundal, takže se mohlo zdát, že jsme značení vypustili. Příští rok budeme na některých místech používat trochu jiné způsoby značení a především tra, jak jste ji poznali letos, už měnit nebudeme. Jednáme o celoročním značení trati, které by také leccos vyřešilo.

Za celý pořadatelský tým děkuji Všem rodičům, kteří přivedli své ratolesti na dětské závody, kde jsme možná viděli budoucí reprezentanty. Také gratulujeme všem vítězům jednotlivých kategorií a speciálně Honzovi Matouškovi, který ostatním ujel o parník. Nikole Barešové, hlavní hvězdě zástupkyň něžného pohlaví, ale také všem kteří ve zdraví dojeli a moc nebloudili. Závod by neměl takovou atmosféru, kdyby ho nemoderoval DJ Roura. I jemu patří náš dík. Také doufáme, že se Vám líbilo nové zázemí a že jídlo připravené Jirkou Klečkou Vám chutnalo. Pro příští rok máme připravených několik překvapení a všem, kteří jste na nás nezanevřeli, slibujeme kvalitnější značení a vytrénované pořadatele na trati.


 

images/sekcehlleft.gif

Soubory ke stažení

images/sekcehlright.gif
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.43   images/ga_count.png 21

Okolo Šenova 2012, HAVEN AMULET CUP

TitulekAutorDatum
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif