pozvánka

28.07.2013 - Miroslav Patka

Blíží se začátek srpna a s ním i třetí ročník MTB maratonu Okolo Šenova, který je součástí seriálu Haven Amulet Cup 2013. Celé zázemí závodu je i letos v obci Polevsko u Nového Boru a restaurace na Křižovatce nám bude podobně jako loni dávat skvělý servis. Trasa závodu se od loňska nezměnila, ale v mapě jsme našli drobnou chybu, která je nyní opravena.
Vzhledem k počasí je trasa v dobrém stavu, jen průjezd obcí Svor je letos náročnější, protože na silnici probíhají stavební práce. Je třeba přejet dřevěnou lávku. Doporučuji v tom místě kolo vézt, protože nevypadá moc bytelně. Také sjezd ze svorské silnice na lesní cestu těsně před cílem je náročnější, protože tam chybí asfalt a na silnici jsou jen kameny. Stačí trochu ubrat rychlost a dá se to projet bezpečně. Poslední nebezpečný úsek je cca. 800 m před cílem. Tam se odbočuje ostře doprava a loni tam několik cyklistů nestihlo zatočit.
Podařilo se nám sehnat začkovací sprej s nízkou trvanlivostí a tak budeme lest provádět značení i na vozovce a cestách. Společně se 70 pořadateli, kteří se budou starat o vaši bezpečnost to doufám přispěje k tomu, že nám letos nikdo nezabloudí.
Pro všechny závodníky i diváky máme připravený doprovodný program v podobě dvou rockový koncertů. OD 17:30 vystoupí kapela Street and Banannas a od 20:00 známá kapela Seven. Pro ty z vás, kteří se rozhodnou zůstat déle, je dohodnutá možnost stanování přímo za hospodou.
Registrace na dětské závody bude probíhat od 9:00 a start hlavního závodu proběhne přesně ve 12:00.
Na všechny závodníky se v sobotu 3.8. těší pořadatelský tým Lasvit Bikers. Počasí má být krásné, tak si to určitě všichni užijeme.


 

images/sekcehlleft.gif

Soubory ke stažení

images/sekcehlright.gif
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.27   images/ga_count.png 99

Okolo Šenova 2013

TitulekAutorDatum
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif