images/fm_new.gifForma tréninku - Schwinn Cycling

images/fm_reply.gif
komerce
02.06 09:20 - Miras
Tak jsem si početl a přimlouvám se aby si dotyčnej umělec až se vyfotí , namotivuje a zkontroluje svůj certifikát vydá vše popsané na nějakej leták a votravuje si civilisty kam s bídou jeho erudovanost evidentně dostačuje.
Podle mě má bike base určitou úrověň a tito hochštapleři co vařej z vody mají být odkázání s takto pojatým stylem tam kam patří.images/fm_reply.gif
Re: komerce
02.06 12:48 - Marie Kovaříková
To jsi dost mimo mísu. Nehodlám se s tebou hádat, či nějak jinak komunikovat. Laskavě nekecej do něčeho, čemu evidentně nerozumíš.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: komerce
02.06 14:01 - Aleš Gregor
Mno na BB je to tak, že každej má právo na zveřejnění informací a to zadarmo.. je pak jen na lidech kteří to čtou, jestli to i dočtou...:)

desatero, je desatero... pro všechny stejný podmínky......... :)
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: komerce
02.06 19:48 - Martin Bali-Jenčík
Jo taky si myslím, že je článek naprosto legitimně na hlavní stránce.
Jen nechápu, jaký je rozdíl mezi tímto "Spinningem" a tím originálním...
images/fm_reply.gif
Re: komerce
03.06 10:31 - Miras
Já vím pro každého stejně je v pořádku ale zde ty články jsou syrové a proto upřímné. Viz třeba ta upřímnost T.Beka je dnes radost počíst a myslím ,že nesleduji jeho trénink zdaleka sám.
No pak když to porovnám s komerční nabídkou téměř jak z teleshopingu tak využívám právě, že reagovat může KAŽDÝ.
Jaký je rozdíl mezi Schwinn cykling a spinningem neví nejspíš ani autor který nabízí bikerům v červnu něco co dělali většinou přes zimu a jsou šastný že teď nemusej.Alespoň to si mohl zjistit a nerozdovádět mě.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: komerce
03.06 10:55 - Aleš Gregor
Mno rozdíl je samozřejmě jen v tom komu a kolik platíš za licenci...:) Takže pro mě žádnej.... Na druhou stranu až založíš MirasCycling, tak si můžeš bejt jistej, že to můžeš na BB pěkně rozepsat :)

Každopádně je to na opravdu delší povídání k čemu ty "indoor cyclingy" jsou...
images/fm_reply.gif
Re: Re: komerce
05.12 13:24 - Hary66
Spinning, Schwinn Cycling, Tomahawk. pár škol indoor cyclingu s ochrannou známkou výrobců.
Kdysi dávno Spinning a Schwinn Cycling byla jedna škola a majitelé se nepohodli a rozdělili se. Vždy je to o lektorech v hodině, jejich stylu a přístupu k zákazníkovi. Měřiče TF by měly být samozřejmostí.
images/fm_reply.gif
Re: komerce
05.12 13:30 - Anonym
Pokud jde o moji erudovanost tak co se týka Schwinn Cyclingu a trénování jsem v celku v pohodě. Gold level licence Schwinn Cyclingu má mezinárodní platnost a k tomu i jistou úroveň, licence trenéra na FTVS v Praze, Licence sportovního dietologa a sportovního maséra. To že jsem psal o tréninku v červnu je třeba jen o tom, že jsem se na BIKE BASI právě v té době přihlásil. Chápu, že cyklisté dovnitř v létě nepůjdou, ale v zimě je to jedna z forem možného tréninku a za tím si stojím.
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif