images/bb2.png

Bobíci - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.239Viktorie VobrováPraha05:01:0900:00:00106
2.244Anna MihováČeská Kamenice05:01:3900:00:3095
3.245Amelie ArnoldováHaven05:02:0300:00:5484
4.238Linda VobrováOK Bor05:02:2100:01:1273
5.221Ond°ej ŠlejharMladá Boleslav05:02:2600:01:1762
6.216Marek PatkaPreciosa Bike Team05:03:0500:01:5656

Naděje I - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.219Kate°ina DuÜkováHornÝ Hanychov05:01:0200:00:00109
2.233Klára CebulováNovř Bor05:01:1000:00:0898
3.218Jakub DuÜekHornÝ Hanychov05:01:1300:00:1187
4.215KryÜtof PatkaPreciosa Bike Team05:01:1700:00:1576
5.246Adam ArnoldHaven05:01:1800:00:1665
6.241KryÜtov ŠormSyčina05:01:2000:00:1859
7.222Pavel ŠlejharMladá Boleslav05:01:2100:00:1953
8.220Adam HovbelNovř Bor05:01:5700:00:5547
9.228Natálka Horká05:02:2500:01:2341

Naděje II - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.240Vendula JelÝnkováBike Team Preciosa05:07:5100:00:00102
2.237Šárka KvasničkováSokolov05:08:2200:00:3191

Mladší chlapci - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.235Pavel KantnerRůžová05:10:2200:00:00105
2.226LukáÜ Frank05:11:4800:01:2694
3.236Jirka KvasničkaSokolov05:12:0700:01:4583
4.227Jakub HorkýTJ Česká Kamenice05:13:2800:03:0672
0.243Samuel Hartmannedojel00:00:000

Starší chlapci - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.234Pavel ŠorfHaven05:09:4500:00:00102
2.223Filip DiriglKamenickř Šenov05:10:2600:00:4191

Kadeti - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.247Ondřej PetrHAVEN extreme team01:02:2800:00:00105
2.224Filip DiriglKamenickř Šenov01:20:5700:18:2994
3.248Jaroslav PetrusTJ Česká Kamenice01:26:4700:24:1983
4.20Jan Ventura02:24:3601:22:0872
0.231Petr VokounKL Sport DýčÝnnedojel00:00:000

Krátká muži - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.142Vojtých SvobodaVelkÚ BÝlovice01:22:3500:00:00108
2.242Ji°Ý ŽidekGood Times01:22:4600:00:1197
3.52Michal Žukov01:38:2700:15:5286
4.141David GalbavřKola Brabec01:40:5000:18:1575
5.53Jakub Ventura02:25:4501:03:1064
6.54Josef Naiman02:29:2601:06:5158
0.1Miroslav PatkaFactor Bike Teamnedojel00:00:000
0.55Vojtých Svobodanedojel00:00:000

Junioři, Muži - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.133Jan MatoušekEleven Team P°Ý...01:51:4300:00:00111
2.117Tomáš BartákHAVEN extreme team02:00:4300:09:00100
3.135Jan RoubÝnekHaven02:10:1000:18:2789
4.26Jan Veselř02:36:1900:44:3678
5.10Ondřej LitresitsMimoňÜtÝ SrÜni02:57:3201:05:4967
0.6Jan KačírekGood Time´s CT D...nedojel00:00:000
0.25Zbyněk Růžičkanedojel00:00:000
0.4David Dvořáknedojel00:00:000
0.31TomáÜ Zevelnedojel00:00:000
0.108Jan SoučekMerida Bike Teamnedojel00:00:000
0.125Michal BubÝlekKellys Bikeranchnedojel00:00:000

Veteráni I - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.316Václav ŠafránekKolokrám.cz01:58:4200:00:00124
2.128Radim VáclavBE Maniax01:58:4400:00:02113
3.126Vlastimil VeverkaCYKLOMAX - ROCK M...02:01:3300:02:51102
4.9Roman HorkýTJ Leská Kamenice02:06:1100:07:2991
5.134Jiří JuhasCVK02:06:4400:08:0280
6.131Zdenek KohoutVernsdorf02:18:0500:19:2374
7.132Martin VápenÝkVernsdorf02:20:4000:21:5868
8.100Zdeněk ArnoldHAVEN extreme team02:21:4600:23:0462
9.138Zdenýk HataÜAmulet Racing Team02:24:4300:26:0156
10.121Daniel NosekGood Times02:27:4400:29:0250
10.139Zdenýk HendrichHaven Extreme02:27:4400:29:0250
12.109Petr PekárekPreciosa Bike Team02:29:0200:30:2038
13.11Michal Haramul02:34:5700:36:1532
14.119Petr KaftanKafty s.r.o.02:36:2000:37:3826
15.28Pavel VlčekTJ Leská Kamenice02:37:4000:38:5820
16.7Daniel JelÝnekPreciosa Bike Team02:44:1100:45:299
17.122Jan AbrtCyklofit Liberec02:47:3800:48:568
18.8Jan MusilCyklotrenÚr com02:47:3900:48:577
19.5Zdenýk MejzlÝk02:54:4900:56:076
20.115Jaroslav ŠormSřčina02:58:5301:00:115
21.103Tobias ZohnerLasvit Bikers03:03:1901:04:374
0.136Jiří Švorcnedojel00:00:000
0.3Jan Musilkalas racing teamnedojel00:00:000
0.225Petr Tesa°Preciosa Bike teamnedojel00:00:000

Veteráni II - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.111Petr ŠináglHaven Team02:02:2100:00:00125
2.127Martin PleschingerUniqa ALK Jihlava02:04:5000:02:29114
3.12Radek ŠčučkaSkiPauderaStarÚ ...02:06:1300:03:52103
4.104Pavel ŠlejharKoukals Team02:07:5400:05:3392
5.137Jiří Dužár02:08:3400:06:1381
6.129Linc DanielCVK česká Kamenice02:10:2100:08:0075
7.21Martin BarešMagic Veterans bi...02:18:5100:16:3069
8.107Petr VokounKL Sport DýčÝn02:20:3800:18:1763
9.13pavel horakmts02:20:4100:18:2057
10.105Miroslav JanoušekPreciosa Bike team02:22:1100:19:5051
11.116Václav KUBÍKJi°etÝn Pod Jed...02:26:3600:24:1545
12.118Václav Šimonek02:29:0300:26:4239
13.120Martin MýkotaDC Panelák Starák02:34:0700:31:4633
14.16Václav Fábera02:37:5300:35:3227
15.130Martin Bucha02:39:0800:36:4721
16.113Ladislav Vogeltanzkolbenka bike team02:39:4600:37:2510
17.114Pavel BrzákPBT02:40:2400:38:039
18.24Jiří HorkýTJ Leská kamenice02:41:1500:38:548
19.29Jind°ich Zápotockř2MJ Sporting Team02:45:4700:43:267
20.112Josef ListíkHaven Extreme Team03:04:2901:02:086
21.14Petr Zita03:18:5501:16:345
0.2Radek LedeckřALPINE PRO-AUTHOR...nedojel00:00:000
0.19Ji°Ý BöhmPreciosa Bike Teamnedojel00:00:000
0.27Radek Kučeranedojel00:00:000
0.101Radek DurdilSKI Pauderanedojel00:00:000

Veteráni III - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.102Vlastislav HolubSki Paudera02:11:2500:00:00109
2.321Bohumil VyhnálekěÝčany02:24:5200:13:2798
3.322Petr StanýkTJ Olympie DýčÝn02:28:2700:17:0287
4.124VladimÝr ŠrachtaCvikov02:29:0400:17:3976
5.17Karel FranckePreciosa Doksy- A...02:50:3300:39:0865
6.123Jaroslav KrédlDýčÝn03:06:2400:54:5959
7.15Libor Mach03:18:5401:07:2953
0.18Václav Jindranedojel00:00:000
0.30Jaroslav Mazuranedojel00:00:000

Mladší dívky - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.232Lucie BlechováAlpine pro Author...05:10:3800:00:00101

Starší dívky - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.230Anna VokounováKL Sport DýčÝn05:12:0800:00:00101

Krátká ženy - krátká trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.51Marcela ŽukováPregis01:29:1100:00:00105
2.217Lucie DurdilováČeská LÝpa01:50:0900:20:5894
0.140Andrea ArnoldováHAVEN extreme teamnedojel00:00:000
0.50Jana PrincováPregisnedojel00:00:000
0.56Iva Jechovánedojel00:00:000

Juniorky + Ženy - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.22Nikola BarešováKellys Bike Ranch...02:18:5000:00:00101

Veteránky - dlouhá trať

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.106Ivana KopeckáGood times Cyklo ...02:30:0000:00:00102
2.110Petra KrejčováPreciosa Bike Team03:06:2400:36:2491

Dlouhá trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.(1. M)133Jan MatoušekEleven Team P°Ý...01:51:4300:00:00111
2.(1. M30)316Václav ŠafránekKolokrám.cz01:58:4200:00:00124
3.(2. M30)128Radim VáclavBE Maniax01:58:4400:00:02113
4.(2. M)117Tomáš BartákHAVEN extreme team02:00:4300:09:00100
5.(3. M30)126Vlastimil VeverkaCYKLOMAX - ROCK M...02:01:3300:02:51102
6.(1. M40)111Petr ŠináglHaven Team02:02:2100:00:00125
7.(2. M40)127Martin PleschingerUniqa ALK Jihlava02:04:5000:02:29114
8.(4. M30)9Roman HorkýTJ Leská Kamenice02:06:1100:07:2991
9.(3. M40)12Radek ŠčučkaSkiPauderaStarÚ ...02:06:1300:03:52103
10.(5. M30)134Jiří JuhasCVK02:06:4400:08:0280
11.(4. M40)104Pavel ŠlejharKoukals Team02:07:5400:05:3392
12.(5. M40)137Jiří Dužár02:08:3400:06:1381
13.(3. M)135Jan RoubÝnekHaven02:10:1000:18:2789
14.(6. M40)129Linc DanielCVK česká Kamenice02:10:2100:08:0075
15.(1. M50)102Vlastislav HolubSki Paudera02:11:2500:00:00109
16.(6. M30)131Zdenek KohoutVernsdorf02:18:0500:19:2374
17.(1. Z)22Nikola BarešováKellys Bike Ranch...02:18:5000:00:00101
18.(7. M40)21Martin BarešMagic Veterans bi...02:18:5100:16:3069
19.(8. M40)107Petr VokounKL Sport DýčÝn02:20:3800:18:1763
20.(7. M30)132Martin VápenÝkVernsdorf02:20:4000:21:5868
21.(9. M40)13pavel horakmts02:20:4100:18:2057
22.(8. M30)100Zdeněk ArnoldHAVEN extreme team02:21:4600:23:0462
23.(10. M40)105Miroslav JanoušekPreciosa Bike team02:22:1100:19:5051
24.(9. M30)138Zdenýk HataÜAmulet Racing Team02:24:4300:26:0156
25.(2. M50)321Bohumil VyhnálekěÝčany02:24:5200:13:2798
26.(11. M40)116Václav KUBÍKJi°etÝn Pod Jed...02:26:3600:24:1545
27.(10. M30)121Daniel NosekGood Times02:27:4400:29:0250
28.(10. M30)139Zdenýk HendrichHaven Extreme02:27:4400:29:0250
29.(3. M50)322Petr StanýkTJ Olympie DýčÝn02:28:2700:17:0287
30.(12. M30)109Petr PekárekPreciosa Bike Team02:29:0200:30:2038
31.(12. M40)118Václav Šimonek02:29:0300:26:4239
32.(4. M50)124VladimÝr ŠrachtaCvikov02:29:0400:17:3976
33.(1. Z30)106Ivana KopeckáGood times Cyklo ...02:30:0000:00:00102
34.(13. M40)120Martin MýkotaDC Panelák Starák02:34:0700:31:4633
35.(13. M30)11Michal Haramul02:34:5700:36:1532
36.(4. M)26Jan Veselř02:36:1900:44:3678
37.(14. M30)119Petr KaftanKafty s.r.o.02:36:2000:37:3826
38.(15. M30)28Pavel VlčekTJ Leská Kamenice02:37:4000:38:5820
39.(14. M40)16Václav Fábera02:37:5300:35:3227
40.(15. M40)130Martin Bucha02:39:0800:36:4721
41.(16. M40)113Ladislav Vogeltanzkolbenka bike team02:39:4600:37:2510
42.(17. M40)114Pavel BrzákPBT02:40:2400:38:039
43.(18. M40)24Jiří HorkýTJ Leská kamenice02:41:1500:38:548
44.(16. M30)7Daniel JelÝnekPreciosa Bike Team02:44:1100:45:299
45.(19. M40)29Jind°ich Zápotockř2MJ Sporting Team02:45:4700:43:267
46.(17. M30)122Jan AbrtCyklofit Liberec02:47:3800:48:568
47.(18. M30)8Jan MusilCyklotrenÚr com02:47:3900:48:577
48.(5. M50)17Karel FranckePreciosa Doksy- A...02:50:3300:39:0865
49.(19. M30)5Zdenýk MejzlÝk02:54:4900:56:076
50.(5. M)10Ondřej LitresitsMimoňÜtÝ SrÜni02:57:3201:05:4967
51.(20. M30)115Jaroslav ŠormSřčina02:58:5301:00:115
52.(21. M30)103Tobias ZohnerLasvit Bikers03:03:1901:04:374
53.(20. M40)112Josef ListíkHaven Extreme Team03:04:2901:02:086
54.(2. Z30)110Petra KrejčováPreciosa Bike Team03:06:2400:36:2491
55.(6. M50)123Jaroslav KrédlDýčÝn03:06:2400:54:5959
56.(7. M50)15Libor Mach03:18:5401:07:2953
57.(21. M40)14Petr Zita03:18:5501:16:345
0.(0. M40)2Radek LedeckřALPINE PRO-AUTHOR...nedojel00:00:000
0.(0. M30)3Jan Musilkalas racing teamnedojel00:00:000
0.(0. M)4David Dvořáknedojel00:00:000
0.(0. M)6Jan KačírekGood Time´s CT D...nedojel00:00:000
0.(0. M50)18Václav Jindranedojel00:00:000
0.(0. M40)19Ji°Ý BöhmPreciosa Bike Teamnedojel00:00:000
0.(0. M)25Zbyněk Růžičkanedojel00:00:000
0.(0. M40)27Radek Kučeranedojel00:00:000
0.(0. M50)30Jaroslav Mazuranedojel00:00:000
0.(0. M)31TomáÜ Zevelnedojel00:00:000
0.(0. M40)101Radek DurdilSKI Pauderanedojel00:00:000
0.(0. M30)225Petr Tesa°Preciosa Bike teamnedojel00:00:000
0.(0. M)108Jan SoučekMerida Bike Teamnedojel00:00:000
0.(0. M)125Michal BubÝlekKellys Bikeranchnedojel00:00:000
0.(0. M30)136Jiří Švorcnedojel00:00:000

krátká trať absolutní pořadí

Poř.St.č.Jm. a př.TeamČasOdstupBody
1.(1. M16)247Ondřej PetrHAVEN extreme team01:02:2800:00:00105
2.(2. M16)224Filip DiriglKamenickř Šenov01:20:5700:18:2994
3.(1. KM)142Vojtých SvobodaVelkÚ BÝlovice01:22:3500:00:00108
4.(2. KM)242Ji°Ý ŽidekGood Times01:22:4600:00:1197
5.(3. M16)248Jaroslav PetrusTJ Česká Kamenice01:26:4700:24:1983
6.(1. KZ)51Marcela ŽukováPregis01:29:1100:00:00105
7.(3. KM)52Michal Žukov01:38:2700:15:5286
8.(4. KM)141David GalbavřKola Brabec01:40:5000:18:1575
9.(2. KZ)217Lucie DurdilováČeská LÝpa01:50:0900:20:5894
10.(4. M16)20Jan Ventura02:24:3601:22:0872
11.(5. KM)53Jakub Ventura02:25:4501:03:1064
12.(6. KM)54Josef Naiman02:29:2601:06:5158
13.(1. N1)219Kate°ina DuÜkováHornÝ Hanychov05:01:0200:00:00109
14.(1. N0)239Viktorie VobrováPraha05:01:0900:00:00106
15.(2. N1)233Klára CebulováNovř Bor05:01:1000:00:0898
16.(3. N1)218Jakub DuÜekHornÝ Hanychov05:01:1300:00:1187
17.(4. N1)215KryÜtof PatkaPreciosa Bike Team05:01:1700:00:1576
18.(5. N1)246Adam ArnoldHaven05:01:1800:00:1665
19.(6. N1)241KryÜtov ŠormSyčina05:01:2000:00:1859
20.(7. N1)222Pavel ŠlejharMladá Boleslav05:01:2100:00:1953
21.(2. N0)244Anna MihováČeská Kamenice05:01:3900:00:3095
22.(8. N1)220Adam HovbelNovř Bor05:01:5700:00:5547
23.(3. N0)245Amelie ArnoldováHaven05:02:0300:00:5484
24.(4. N0)238Linda VobrováOK Bor05:02:2100:01:1273
25.(9. N1)228Natálka Horká05:02:2500:01:2341
26.(5. N0)221Ond°ej ŠlejharMladá Boleslav05:02:2600:01:1762
27.(6. N0)216Marek PatkaPreciosa Bike Team05:03:0500:01:5656
28.(1. N2)240Vendula JelÝnkováBike Team Preciosa05:07:5100:00:00102
29.(2. N2)237Šárka KvasničkováSokolov05:08:2200:00:3191
30.(1. M14)234Pavel ŠorfHaven05:09:4500:00:00102
31.(1. M12)235Pavel KantnerRůžová05:10:2200:00:00105
32.(2. M14)223Filip DiriglKamenickř Šenov05:10:2600:00:4191
33.(1. Z12)232Lucie BlechováAlpine pro Author...05:10:3800:00:00101
34.(2. M12)226LukáÜ Frank05:11:4800:01:2694
35.(3. M12)236Jirka KvasničkaSokolov05:12:0700:01:4583
36.(1. Z14)230Anna VokounováKL Sport DýčÝn05:12:0800:00:00101
37.(4. M12)227Jakub HorkýTJ Česká Kamenice05:13:2800:03:0672
0.(0. KM)1Miroslav PatkaFactor Bike Teamnedojel00:00:000
0.(0. KZ)50Jana PrincováPregisnedojel00:00:000
0.(0. KM)55Vojtých Svobodanedojel00:00:000
0.(0. KZ)56Iva Jechovánedojel00:00:000
0.(0. KZ)140Andrea ArnoldováHAVEN extreme teamnedojel00:00:000
0.(0. M16)231Petr VokounKL Sport DýčÝnnedojel00:00:000
0.(0. M12)243Samuel Hartmannedojel00:00:000