images/regl.gifRegistrace bikera
EASY
images/regr.gif
images/reg_easy.jpg

Po jednoduché registraci budete moci vkládat články a fotografie k závodům či vytvářet webové stránky závodů).

images/reg_cont.gif
images/regl.gifRegistrace bikera
PROFI
images/regr.gif
images/reg_profi.jpg

Na základě přihlašovacího formuláře vám bude zaslána dobírkou 130,- Kč bikebase karta, pomocí které se budete moci prezentovat na závodech, které budou tento systém podporovat.

Vše funguje bez nutnosti použití rodných čísel. Přednostní obsloužení - nemusíte čekat ve frontě na registrační formulář ani ve frontě na tužku a ani ve frontě na číslo, prostě jen ukážete kartu, zaplatíte startovné a jdete na start.

Žádné vypisování registračních formulářů na každém závodě.

Vyloučení chyb při přepisu do počítače - bez skomolených jmen, špatně opsaných teamů. Toto má zásadní význam pro seriálové podniky -pokaždé budou body zapsány právě Vám a ne někomu se stejným nebo podobným jménem.

Dále Vám bude vytvořena osobní www stránka ve formátu vasejmeno.bikebase.cz, kde se Vám zobrazí všechny výsledky závodů, ve kterých jste se bikebase kartou registrovali. Do této stránky se Vám budou zobrazovat též všechny články a reakce, které v rámci bikebase.cz na internetu napíšete (můžete psát o tom jak se vám závod líbí, co by mohlo být lepší.) . K textům si můžete samozřejmě přidávat i vlastní fotografie, které budou, stejně jako vaše články, ostatními hodnoceny.

images/reg_cont.gif
 
© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 0
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif